senSen o szukaniu okrycia stóp

Motyw senny poszukiwania oznacza, że odczuwamy brak lub utratę czegoś w naszym życiu, dlatego też pragniemy to znowu odnaleźć. Jest możliwe, że poszukujesz rozwiązania swojego problemu. Buty zaś symbolizują Twoją obecną pozycję społeczną.
 
  • Poszukiwanie obuwia we śnie charakteryzuje się następującym znaczenie: zgłębiasz własną tożsamość w poszukiwaniu siebie, myślisz nad właściwą drogą życiową albo usiłujesz znaleźć pomysł na własną osobę.
  • Szukanie zgubionych butów we śnie posiada następującą interpretację: musisz wreszcie zadecydować, co czego chcesz od życia. Następnie zacznij działać, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Mierz jednak siły na zamiary.
  • Szukanie jednego buta we śnie odnosi się do tego, że masz niewłaściwy stosunek do sytuacji, w której się aktualnie znajdujesz. Wskutek tego nie uda Ci się w najbliższym czasie osiągnąć zamierzonego celu. Zgodnie z inną interpretacją motyw ten może oznaczać, że chcesz mieć u swojego boku osobę, z którą będzie Cię łączyło jednakowe podejście do rzeczywistości.
  • Jeżeli w Twoim śnie zaginione buty się odnalazły, wówczas to pomyślny znak. Masz nowy pomysł na życie i dzięki temu wszystko wróciło na właściwe tory.

Skomentuj sen

autor komentarza: Karolina
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 30.09
0
0

Szukanie jednego buta w śnie przytrafiło mi się dzisiaj w nocy. Bardzo dziwny sen.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Sen o szukaniu butów ma wiele trafnych znaczeń.Polecam sennik.

autor komentarza: Olga
Dodano: 17.08
1
0

Też szukałam swoich butów. To był bardzo dziwny sen.

autor komentarza: Maro
Dodano: 17.08
0
0

Ciekawa interpretacja snu o szukaniu okrycia stóp. Pierwszy raz się spotykam z takimi znaczeniami snu.

autor komentarza: ~Ewelina t.
Dodano: 7.08
0
0

Co jeżeli miałam sen o szukaniu okrycia stóp ale to wcale nie miały być buty tylko liście i błoto?

autor komentarza: Gabriel
Dodano: 20.11
0
0

Ostatnio w swoim śnie szukałem okrycia stóp, nie mogłem niczego znaleźć, a było zimno. Kiedy się obudziłem miałem zimne stopy. Ktoś mi to wytłumaczy?


x