senSen o samochodzie

Sen o samochodzie to często symbol energii życiowej oraz pewniej umiejętności prawidłowego pokierowania swoim życiem. Według sennika samochód może z jednej strony oznaczać odpowiedzialność oraz pewną dojrzałość, z drugiej zaś może to być zupełna odwrotność, czyli lekkomyślność i zupełną niedojrzałość. Wiele tutaj zależy od całego kontekstu snu. Samochód we śnie przedstawia przede wszystkim osobowość śniącego. To niejednokrotnie symbol Twojego ego, które trzeba trochę ujarzmić albo opanować.

 

Widzieć swój samochód we śnie oznacza, że zbliża się w Twoim życiu jakieś nieoczekiwane szczęśliwe wydarzenie.

 

Jeżeli natomiast we śnie widzisz czyjś samochód, jest to przestroga przed niepotrzebną zazdrością.

 

Prowadzić samochód we śnie oznacza, że na pewno znajdziesz właściwą drogę do celu. Tak więc jest to niewątpliwie dobry znak. Jeżeli natomiast w rzeczywistości jeszcze nie prowadzisz, to sen o jeździe samochodem jest wyraźną zachętą, aby wreszcie w siebie zainwestować i zrobić prawo jazdy.

 

Jeżeli jedziesz do nikąd to znak, że czujesz się bezsilnie, zwłaszcza w odniesieniu wobec własnego życia.

 

Bardzo szybki samochód we śnie to symbol tego, że osiągniesz wszelkie zamierzone przez siebie cele.

 

Z kolei duży samochód symbolizuje Twoje wysokie ambicje i chęć bycia lepszym od innych.

 

Widząc we śnie zaparkowany samochód spodziewaj się różnych informacji, które na Ciebie czekają.

 

Częstym motywem we śnie jest też kupno samochodu. Zakup auta oznacza początek jakiegoś przedsięwzięcia, które wróży duże powodzenie.

 

Z kolei wypadek samochodowy to zapowiedź sporych strat finansowych. Sama kraksa to natomiast daremna podróż. Zderzenie dwóch aut to znak, że w jakiejś ważnej sprawie będziesz mieć silnego rywala.

 

Odrębną interpretację ma też kradzież samochodu. Według sennika jest to ostrzeżenie przed osobami, które chcą Cię oszukać. Uważaj więc na to z kim się zadajesz i komu mówisz o swoich problemach.

 

Sen o zepsutym samochodzie, albo o problemach z samochodem pojawia się często jako wspomnienie po niedawnym wypadku samochodowym. Mogą się pojawiać też przed planowaną podróżą autem. Są one bowiem niejako formą obawy przed długą jazdą.

 

Odmienną interpretację ma sen z samochodem w kolorze czarnym. Widząc we śnie czarne auto spodziewaj się pomyślności w ważnych sprawach biznesowych oraz organizacyjnych, wszelkie trudne sprawy związane z twoim biznesem uda się doprowadzić do końca.


Skomentuj sen

autor komentarza: Maryśka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.08
0
0

A ja pamiętam moje sny o samochodzie z dzieciństwa. Kilka razy śniło mi się, że zabrałam samochód taty mimo, że nie miałam nawet prawa jazdy. Za każdym razem sen kończył się tak samo, że wyskakiwałam z tego auta a ono jechało dalej bez kierowcy. Bardzo dziwny sen.

autor komentarza: ~Kinga
Dodano: 30.06
0
0

Czasami śni mi się samochód. Byłam ciekaw znaczenia tego snu. Bardzo trafione !

autor komentarza: ~Adrian
Dodano: 29.01
0
0

Bardzo fajna interpretacja snu. Gorąco polecam. Sprawdziła się w 100%.

autor komentarza: Piotrek
Dodano: 28.01
0
0

Jazda drogą bez celu. Znaczenie snu ciekawe i prawdziwe.

autor komentarza: konrad
Dodano: 7.01
0
0

Sniło mi się, że zepsuł mi się samochód, interpretacja się sprawdziła. Polecam.

autor komentarza: Bernard
Dodano: 19.11
1
0

poznalem niedawno swoja dziewczyne a przed tym snilo mi sie ze prowadzilem nowe bmw

autor komentarza: Kamilos
Dodano: 1.03
0
0

Sen o zepsutym samochodzie sprawdził się. Czekała mnie podróż za granicę i w połowie drogi samochód zepsuł się na AMEN. To była masakra, następnym razem jak będę śnił o zepsutym samochodzie to zastanowię się czy na wszelki wypadek nie lepiej pojechać autobusem.

autor komentarza: ~arrroll
Dodano: 26.02
0
0

czesto mi sie sni wypadek samochodowy - ale taki karambol z którego wychodze zawsze cało - interpretacja sie zgadza - zawsze dopadają mnie wtedy problemy z długami i musze pozyczać pieniądze na długi ...

autor komentarza: ~Michauuu
Dodano: 13.11
0
0

Akurat w przypadku moich snów nie widzę swojego auta lecz swoje wymarzone auta którymi później jeżdżę beztrosko po szerokich autostradach. Nie mam jeszcze prawo jazdy więc wychodzi na to, że przydałoby się w końcu zrobić.

autor komentarza: ~Błażej
Dodano: 29.03
0
0

A latające samochody, które widzę za oknem w mieszkaniu ?


x