senSen o samobójstwie

Sen o samobójstwie bardzo często związany jest z poczuciem winy, albo sporymi wyrzutami sumienia. Według sennika samobójstwo może też symbolizować, że w realnym życiu zupełnie nie akceptujemy siebie oraz tego co wokół nas się dzieje. Sen, w którym pojawia się samobójstwo należy niewątpliwie do tych bardzo nieprzyjemnych. Koszmar ten często towarzyszy osobom, które czują się w realnym życiu bardzo bezsilne.

Widok samobójstwa we śnie jest często zapowiedzią nieszczęścia. Jednak chodzi tutaj o nieszczęście, które przytrafi się tylko i wyłącznie z naszej winy.

Jeżeli we śnie widzimy, że ktoś z naszych znajomych popełnia samobójstwo, znaczy to , że właśnie ta osoba zmaga się z poważnymi problemami albo jest w tarapatach. Może warto więc zwrócić się do niej z ofertą pomocy.

Gdy widzimy samobójcę we śnie, to możemy spodziewać się, że w realnym życiu spotkamy na swojej drodze osobę niezrównoważoną psychicznie. Należy na nią bardzo uważać.

Sen o tym, że namawiamy kogoś do popełnienia samobójstwa oznacza, że mamy spore tendencje do wpadania w nałóg. Sen ten może też sugerować, że mamy jakiś poważny problem z niechcianą częścią naszej osobowości.

Kiedy w naszym śnie powstrzymujemy kogoś od popełnienia samobójstwa to jest to odzwierciedleniem naszego poczucia odpowiedzialności właśnie za tą konkretną osobę.

Dla kobiety sen o tym, że jej partner popełnia samobójstwo znaczy, że w realnym życiu mamy z partnerem poważne problemy. Niejednokrotnie może to zwiastować po prostu rozstanie, albo zdradę


Skomentuj sen

autor komentarzu: ~Maciej
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 19.07
0
0

Ale jak przez kogoś się ma myśli samobójcze w śnie to co


x