Sny są bardzo częstymi marzeniami, które przytrafiają się każdemu z nas. O ile uda nam się zapamiętać sen, rozmyślamy co mógł on oznaczać. Aby dobrze zinterpretować sen należy przeanalizować wszystko to co wystąpiło we śnie, wszystkie sytuacje, kolory, osoby, emocje, które nam towarzyszyły oraz ogólny wydźwięk snu. W momencie kiedy śnią nam się absurdalne, wręcz niemożliwe rzeczy zaczyna ogarniać nas niepokój a także zakłopotanie. W snach występuje zazwyczaj to co dzieje się w naszym życiu tylko w innej formie, w formie dostosowanej do naszej podświadomości. Bardzo często na jaw wychodzą nasze osobiste odczucia, o których nie mamy pojęcia. Dlatego też przy analizie należy zwrócić na to szczególna uwagę. Sny, w których zachowujemy się nieprzyzwoicie lub robimy rzeczy, na które w realnym życiu byśmy się nie odważyli, a nawet nie pomyśleli. Tak jest również w przypadku snu o romansie z szefem w pracy. Budząc się mamy mętlik w głowie, zastanawiamy się dlaczego śnią nam się takie sytuacje.
senSen o romansie w pracy z szefem

W odniesieniu do postawy szefa są dwie interpretacje. Jeżeli szef we śnie jest dla nas miły, czujemy przed nim respekt, a ogólne przesłanie jest pozytywne, oznacza to, iż szykują się dobre zmiany w pracy, być może w końcu dostaniesz podwyżkę lub awans, czujesz, że Twój trud włożony w pracę nie idzie na marne lub zwyczajnie cieszysz się pracą i odczuwasz satysfakcję z jej tytułu. W przypadku kiedy szef jest niemiły, my odnosimy się do niego bez szacunku wróży to kłopoty w pracy, utratę jej lub czujesz, że nowe obowiązki Cię przerastają być może jest to odpowiedni moment na zmianę stanowiska lub pacy. 
 
Biorąc pod lupę sen, w którym jesteś uwikłany w romans z szefem sennik mówi, że pierwszą możliwą opcją jest fakt, iż zbyt często i zbyt intensywnie myślisz o pracy, o terminach, o niezadowoleniu szefa lub odwrotnie- jego zadowoleniu. Musisz dać na wstrzymanie i zacząć myśleć o sobie, o swoim szczęściu, a przede wszystkim musisz odpocząć. Podświadomość daje Ci lekko do zrozumienia, że jesteś przemęczony ciągłą pracą. Innym możliwym scenariuszem jest Twoje pragnienie awansu, pragnienie władzy lub pragnienie dowodzenia i rozkazywania. Być może jesteś tak zdeterminowany, że do osiągnięcia celu jesteś w stanie posunąć się daleko i użyć wszelkich środków. Inną opcją jest fakt, iż Twój szef lub szefowa fizycznie pociągają Cię na jawie. Sny często są Twoimi niespełnionymi marzeniami, sposobem na wyobrażenie idealnego życia lub niewinną formą zaspokojenia pragnień i marzeń.
Dlatego też śniąc o romansie z szefem możliwe, że w realnym życiu zastanawiałeś się nad tym, marzyłeś o tym lub jesteś oczarowany samą postacią i osobą szefa. W sytuacji kiedy nie myślimy o szefie w takich kategoriach, ale na co dzień budujemy relację i związek z kimś kogo kochamy, romans we śnie może oznaczać nasza niepewność lub wyczuwany brak zaangażowania ze strony drugiej osoby. Możesz także odczuwać, że to co budujesz nie jest tym czego oczekujesz, ale nie jesteś w stanie powiedzieć tego na głos.


Skomentuj sen


x