senSen o psie o kocie

Sen o psie i kocie jest najprawdopodobniej zapowiedzią sytuacji, która wzbudzi w tobie mieszane uczucia.

Jeśli natomiast w trakcie snów posiadasz psa, to spodziewaj się zawarcia na długie lata przyjaźni. Będzie to znajomość, która okaże się ostoją w nawet najgorszej sytuacji. Sen o psie czarnym jest niestety złą wróżbą, oznaczająca zdradę twojego wieloletniego przyjaciela. Gdy natomiast w twym śnie pojawił się biały pies, to oczekuj zawarcia bardzo przyjemnej znajomości, która na pewno wniesie do twojego życia ogromne ilości radości. Kiedy podstawowym motywem w twoich snach stał się gryzący pies, to niewątpliwie ktoś obmawia cię. Pies wściekły pojawiający się w marzeniach sennych symbolizuje twoje zupełnie nieuzasadnione obawy i strach przed czymś. Przymilający się pies albo też pies oswojony są symbolami nieprzychylnej osoby, która stara się ze wszystkich sił zwabić cię w swoje sidła.
 
Chory pies występujący w snach oznacza jakąś poważną wpadkę z twojej strony. Jeżeli widzisz martwego psa, to pewnie znajdujesz się pośród ludzi, którzy do ciebie nie są przyjaźnie nastawieni. Gdy natomiast w snach zabawiasz się z psem, czeka cię sporo strat lub też wiele zmartwień. Jeśli za to śniło ci się chodzenie z psem na spacer, to w głębi duszy pragniesz ustabilizować swoje życie, a czas na to przyszedł już najwyższy. Myśliwski pies nawiedzający twoje sny to znak, że być może przedmioty, które kupujesz, nie są odpowiedniego pochodzenia. Kiedy śniąc napotkałeś psa, który polował, czeka cię sporo przykrości.

Jeśli napadł cię pies, to zacznij być ostrożny we wszystkim, co robisz. Natomiast gdy sam szczujesz kogoś psem w swym śnie, to najprawdopodobniej przysporzysz sobie masę wrogów. Sen, w którym słychać szczekanie psa, ostrzega przed zachowaniem wzmożonej czujności. Pies na smyczy obecny w marzeniach sennych jest symbolem osoby nieżyczliwej dla ciebie w pracy. Jeśli spotkałeś głodnego psa, to całkiem niepotrzebnie troszczysz się o pewne sprawy. Gdy widzisz kilka psów, które szarpią się między sobą, może cię czekać bardzo poważny spór rodzinny. Konflikt ten będzie mógł trwać wiele lat. Gdy zostaniesz ugryziony przez psa w swoim śnie, czeka cię jakaś poważna choroba. Sen o wyjącym psie symbolizuje czyhające na ciebie olbrzymie niebezpieczeństwo.
 
Kiedy podczas snu widzisz psa i towarzyszy temu lęk, to w najbliższej rodzinie pojawią się kłótnie i komplikacje. Jeżeli podczas snu spotkałeś psa na łańcuchu, to jesteś samotny, smutny i czujesz się niedoceniony przez ludzi. Psia buda w marzeniach sennych jest przestrogą, że sam schodzisz na psy.

Skomentuj sen

autor komentarza: znaczenie snu o psie o kocie
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 23.04
1
0

Często mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel dla człowieka. Można się spierać, ale z całą pewnością zwolennicy tego poglądu przeważają nad przeciwnikami. Jest on bardzo towarzyski z natury. Według senników symbolizuje on wiernego i przyjaźnie nastawionego przyjaciela, oddanie, autentyczność, bezpieczeństwo. Jeżeli zaś weźmiemy pod lupę kota, nie będziemy już pewni twierdzenia, że może on być najlepszym ludzkim przyjacielem. Owszem, potrafi być przyjazny, jednak w zdecydowanej mierze każdy kot to chodzący indywidualista. Pojawiający się we śnie reprezentuje odmienność, inteligencje, kreatywność, samodzielność, a z drugiej strony także przewrotność, fałszywość i egoizm. Jak więc odczytywać sen o psie oraz kocie? Szczegółowe znaczenie snu: Przy badaniu snu o tych zwierzętach należy pamiętać o ich sennej symbolice i znanych cechach tych stworzeń. Najogólniej rzecz ujmując pies i kot w Twoim śnie to ludzie otaczający Cię w życiu. Warto wrócić pamięcią do tego, jak zachowywały się te stworzenia w stosunku do siebie w Twoim śnie. Przeciwstawne nastawienie może być symbolem ludzi w Twoim otoczeniu, którzy są złowrogo nastawieni względem siebie. Należy uważać, dlatego że ich zatargi mogą sprawić, że wpadniesz w jakieś problemy. Jeżeli te wyśnione zwierzęta są nam znajome, oznacza to, że te osoby które, symbolizuje kot i pies, również będą przez nas znane. Nieznany kot oraz pies jako przedmiot marzeń sennych odnosi się do ludzi, których odkryjemy i poznamy dopiero w przyszłości. Niestety będą oni w stanie uczynić Twoje życie skomplikowanym. Ludzie dookoła będą odbierać Cię pozytywnie, jeżeli śnisz o psie, który ma pozytywne nastawienie do kota.

autor komentarza: sebastian.l.
Dodano: 4.03
0
0

Miałem, sen o martwym psie - niedawno byłam u rodziny mojej dziewczyny - chyba mnie nie lubią. ps. chyba tu jeszcze wroce, nie wierzyłem w jakieś znaczenie snów.


x