senSen o psie kąsającym kota

Pies to wierny towarzysz, którego często nazywa się też najlepszym przyjacielem człowieka.. Widziany we śnie wyraża przyjaźń, oddanie, wierność, autentyczność, bezpieczeństwo oraz miłość. Jeżeli natomiast bierzemy pod uwagę koty, można stwierdzić, że potrafią być pocieszne, ale w zdecydowanej mierze to indywidualiści. Nie można zapomnieć o negatywnych znaczeniach tego motywu, który mówi o dwulicowości, wyrafinowaniu i egoizmie. Ponadto pokazuje on oryginalność, inteligentność, błyskotliwość, a także samodzielność. Co w sytuacji, kiedy widzimy w naszym śnie psa gryzącego kota?

 

 

 


Szczegółowe znaczenie snu:

 

  • Jeżeli postawa tych zwierząt w Twoim śnie cechuje się wzajemną niechęcią, wówczas mamy podstawy do snucia domysłów, że pojawią się w naszym życiu osobnicy niebędący do siebie przyjaźnie nastawieni, co może poskutkować różnymi komplikacjami w przyszłości.
  • Jeżeli pies gryzie kota we śnie, bez wątpienia jesteś obmawiana bądź obmawiany przez kogoś.
  • Sen o psie walczącym z kotem ma znaczenie mówiące o tym, że będziesz niebawem borykać się z jakimiś problemami lub będzie Ci dane otrzymać złe wiadomości Z całą pewnością można stwierdzić, że pozostawi to jakieś piętno na Twojej prywatności bądź kwestiach związanych z pracą.
  • Sen o psie ścigającym, a następnie gryzącym kota oznacza, że możesz spodziewać się w najbliższej przyszłości perturbacji w Twoim życiu miłosnym.
  • Sen o rozdzielaniu i uspokajanie kota walczącego z psem przepowiada, że trudności, które dotknęły Twój związek znikną i dzięki temu poprawi się Twoja sytuacja życiowa.

Skomentuj sen

autor komentarza: Paulinka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.09
0
0

Sen o psie kąsającym kota... Nie spodziewałam się takiego snu. Pewnie ktoś mnie obgaduje.

autor komentarza: Tolek
Dodano: 17.08
0
0

Kot i pies bardzo często pojawia się w moich snach. Znaczenie tego snu jest naprawdę ciekawe.

autor komentarza: Jadzia
Dodano: 4.08
0
0

O tak! Sen o walczącym kocie i psie się zgadza. Długo nie musiałam czekać na złe wiadomości. Okazało się, że zepsuł mi się nowy samochód. Sny ewidentnie mają swoje znaczenie

autor komentarza: Jonasz
Dodano: 5.03
0
0

Rozdzielanie kota z psem :) wszystko by się zgadzało. Świetny sennik.

autor komentarza: Angelika
Dodano: 19.11
0
0

Muszę się przyglądną bliżej moim znajomym.


x