Inne nazwy snu:

sen o psie chudym, sen o psie wygłodniałym

Właściwe jest twierdzenie, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Nie tylko broni właściciela i jego domostwa, ale też jest przy nas w gorszych i lepszym momentach naszego życia. Pojawiający się we śnie może reprezentować skrajne wartości takie jak przyjaciel, wróg, lojalność, zdrada, szczerość, kłamstwa, wierność, zwierzęce instynkty, strach, bezwzględność, bezpieczeństwo, odwaga.
senSen o psie chorym

Jeżeli widzimy bycie chorym we śnie, wówczas stanowi to odzwierciedlenie dysharmonii, braku stabilizacji oraz potrzeby oczyszczenia duchowego. Jak mamy więc rozumieć sen, w którym występuje pies, który jest chory?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Sen o chorym psie mówi o starej przyjaźni, która została zaniedbana i w efekcie nastał jej koniec. Twój przyjaciel nie czuł żadnego wsparcia z Twojej strony, gdy był w potrzebie. Teraz najprawdopodobniej nadal macie jakieś niewyjaśnione sprawy między sobą.
  • Chory, wychudzony pies we śnie mówi o nadejściu problemów w Twojej rzeczywistości, na które koniecznie musisz się przygotować.
  • Ponadto sen o chudym psie ma za zadanie ostrzec nas przed chorobą bliskiego albo czynnikami, które w przyszłości mogą spowodować liczne problemy. Są to nieodpowiednie decyzje, nietrafione działania i ludzie wzbudzający Twoje podejrzenia.
  • Można przypisać choremu psu w marzeniach sennych także inną interpretację, którą należy odczytywać w kontekście kontaktów społecznych. Mówi ona, że napotkasz na trudności, brak zrozumienia i niechęć do osiągnięcia jakiegoś porozumienia.

Skomentuj sen

autor komentarza: Wanda
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Ja chyba wyśniłam chorobę mojego psa.... Jakiś czas temu śnił mi się mój chory pies, a wczoraj było z nim coś nie tak. zawiozłam go dziś do weterynarza na badania i ma antybiotyk.

autor komentarza: ~Roksana
Dodano: 7.08
0
0

Dzisiaj rano miałam taki sen, że odwiedził mnie chory pies.

autor komentarza: Ela
Dodano: 4.03
0
0

Miałam sen o chorym psie - od roku nie rozmawiam ze swoją byłą przyjaciółką, która zabrała mi chłopaka.. wiec sennik sie nie pomylił.


x