Ogień, pożar od zawsze budził niepewność, skrajne emocje. Pojawienie się go we śnie wzbudza podobne odczucia. Co więc mamy myśleć kiedy w naszym śnie widzimy płonący dom? Przede wszystkim snu o pożarze domu nie należy się obawiać, gdyż może zapowiadać korzystne zmiany w życiu. Widok ogromnego płomienia może symbolizować dostatek. Rozwiązanie problemu, który od dawna nie daje ci spokoju.
senSen o pożarze domu

  • Według sennika gaszenie płomieni oznacza twoje dążenia do zwrócenia na siebie uwagi, potrzebę akceptacji otoczenia, w którym na co dzień przebywasz. Gaszenie pożaru piaskiem może być oznaką wynagrodzenia nieprzyjemności, jakie cię spotkały. Może być ono wyrażone w formie materialnej, w postaci pieniędzy lub drogiego prezentu, jak też uznanie, komplement ze strony rodziny.
  • Sen, w którym jesteś inicjatorem pożaru może symbolizować szczęście w miłości. Dla osób poszukujących partnera może zapowiadać szansę na związek.
  • Ucieczka przez ogień jest nawiązaniem do rozwiązanych w ostatnim czasie problemów, które nie dawały ci od dawna spokoju.
  • Kiedy śnisz, że w pożarze domu palą się twoje ubrania jest ostrzeżeniem przed wyjściem na jaw rzeczy, które mogą wywołać skandal z tobą w roli głównej. Dlatego bądź ostrożny w tym, co robisz. Sen o pożarze domu, w którym widzisz, że płonie osoba z twojego otoczenia jest zapowiedzią choroby tej osoby. Palenie się w pożarze domu jest odzwierciedleniem wyrzutów sumienia, poczucia winy z powodu wydarzeń z przeszłości.

Skomentuj sen

autor komentarzu: ~Jolanta
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
0
0

Spalony cały dom, zostały tylko zgliszcza...Taki miałam dziś sen - przerażający

autor komentarzu: ~Juras23
Dodano: 18.10
0
0

A jeżeli był pożar jednak tylko w moim pokoju i jakby ogień nie rozprzestrzeniał się co to może oznaczać?