senSen o powodzi

Powódź symbolizuje pewne wydarzenia w naszym życiu, które ogólnie są charakteryzowane jako neutralne, jednak jeżeli zaistnieją sprzyjające okoliczności mogą one się okazać bardzo groźne.

 

Widok powodzi która zbliża się związany jest z Twoimi uczuciami. Czujesz się samotnie i pusto i potrzebują kogoś lub czegoś co wypełni tą pustkę. Niestety nic nie zmieni Twoich uczuć.

 

Jeżeli w trakcie powodzi woda wpływa do domu lub jakiegoś pomieszczenia to zwróć uwagę na wodę. Czysta i spokojna woda oznacza zbliżającą się wizytę ważnej osoby lub korzystne profity dla Ciebie. Gdy woda jest brudna i mętna to kłopoty i nieszczęście są w pobliżu. Możesz mieć kilka kłótni lub nieszczęśliwych wypadków.

 

Przeżyć powódź wróży spotkanie z osobą natrętną. Pojawi się z wizytą lub jeśli jest to współpracownik to będziesz musiał koniecznie z nim pracować nad czymś wspólnym.

 

Sen o topieniu się podczas powodzi oznacza nieustanne zmiany. Nie przywiązuj się do spraw które są teraz. Bądź zawsze gotowy na zmiany bo wkrótce mogą się zdarzyć i zmienią całe Twoje dotychczasowe życie.

 

Strata dorobku życiowego w powodzi według sennika to znak neutralny i zależy od charakteru osoby śniącej. Powinieneś żyć chwilą i cieszyć się każdym szczęśliwym i radosnym wydarzeniu w swoim życiu. Jeżeli będziesz doceniał to co masz to na pewno Twoje życie będzie pełne wrażeń, miłości i szczęścia.  


Skomentuj sen

autor komentarza: Darek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.10
0
0

Miałem sen o powodzi dzisiejszej nocy. Pamiętam, że topiłem się w niej.

autor komentarza: Iza
Dodano: 18.09
0
0

Powódź w moim śnie wpływała do domu... Wszystko było zalane, a ja próbowałam ratować mojego młodszego brata.

autor komentarza: Renata
Dodano: 15.09
0
0

Moja mama opowiadała mi o jej ostatnim dziwnym śnie. Był to sen o powodzi, która zbliża się do niej coraz bliżej.

autor komentarza: Paweł
Dodano: 12.08
1
0

Podoba mi się, że sennik podaje tak szczegółowe interpretacje snu o powodzi. Wiem dokładnie czego mogę się spodziewać.

autor komentarza: Ania
Dodano: 6.08
0
0

Bardzo ciekawa interpretacja. Sennik mnie znowu zaskoczył.

autor komentarza: Longi366
Dodano: 20.11
0
0

Sen o powodzi jest złym znakiem. Lepiej, żeby mi się nie przyśnił.

autor komentarza: wdowykarol49l
Dodano: 4.03
0
0

jakiś czas temu miałem sen o powodzi, która nadciagała - zapowiedzieli ją w tv - sprawdziło się . . bo umarła mi żona i czuję się strasznie samotny, lecze się na depresje


x