Inne nazwy snu:

sen o broni, widzieć pistolet we snie

Sen o pistolecie nie oznacza niczego dobrego. Tak samo jak na jawie, we śnie jest on rozpatrywany od negatywnej strony. Według sennika pistolet jest uważany za symbol agresji oraz tarapatów. Oznacza on więc wydarzenia, które wcale nie będą dla Ciebie przyjemne. Twoje działania mogą zostać opatrznie zrozumiane i będziesz musiał się z nich ostro tłumaczyć. Być może wydaje Ci się, ze postępujesz słusznie, ale wcale tak nie jest. Podjęte decyzje nie wyjdą Ci na dobre. Poza tym znaczenie snu pistolet to również gniew i agresja, które w sobie tłumisz. Musisz w końcu znaleźć czas i sposób na rozwiązanie problemów.
senSen o pistolecie

Jeśli we śnie widzisz jak ktoś do Ciebie strzela z pistoletu, Twoje kłamstwa wyjdą na jaw i będziesz musiał się z nich tłumaczyć. Kiedy zostajesz postrzelony, ktoś ma wobec Ciebie złe intencje i będzie próbował działać przeciwko Tobie. Znaczenie snu strzał w głowę to niedokończone sprawy czy zmartwienia, które ciągle Cię męczą i należy się ich w końcu pozbyć. Jeśli natomiast zostajesz zastrzelony w trakcie snu, czas na wielkie zmiany w Twoim życiu, odrodzenie, które przyniesie same korzyści. Strzelanina widziana we śnie oznacza, że łatwo możesz wpaść w kłopoty, więc lepiej miej się na baczności. Kłopoty te mogą dotyczyć Twojej rodziny czy związku. Strzelanie z karabinu wyraża chęć dominacji i wyładowania swojej frustracji. Znajdź lepiej sposób, by wyładować negatywne emocje zanim nie jest za późno. Sen o pistolecie, który tylko pojawia się podczas snu, symbolizuje gorący temperament śniącego, który wystrzela impulsywnie niczym pistolet. Jeśli to Ty mierzysz do kogoś z pistoletu, jednak nie trafiasz, jesteś bezbronny i nie potrafisz walczyć o swoje. Czasami musisz po prostu odważyć się na zdecydowany krok. Jeśli do kogoś strzeliłeś, masz w najbliższym otoczeniu wroga, który nie będzie działał przeciwko Tobie otwarcie, ale knuł intrygi. Jeżeli podczas snu pozbywasz się pistoletu, będziesz szukał złotego środka do rozwiązania problemu. Kiedy przeładowujesz pistolet, będziesz zaciekle bronić swoich racji.

Skomentuj sen

autor komentarza: Klaudia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 28.10
0
0

Ciekawiło mnie co oznacza sen o pistolecie, za pomocą którego obcy mężczyzna do mnie strzelał w moim śnie. Dobra interpretacja!

autor komentarza: Daria
Dodano: 25.09
0
0

Sen o pistolecie mnie nieco zaskoczył.

autor komentarza: Ela
Dodano: 15.09
0
0

Sen o pistolecie u mnie dotyczył dość nieprzyjemnych wydarzeń w moim życiu, które się pojawiły.

autor komentarza: Karol
Dodano: 31.08
0
0

Miałem sen o pistolecie, z którego ktoś mnie postrzelił. Upadłem na ziemię i nic więcej nie pamiętam, gdyż ze strachu się obudziłem. Dobrze, że przeczytałem znaczenie tego snu bo nie przypuszczałbym, że ktoś może chcieć działać przeciwko mnie.

autor komentarza: Mariusz
Dodano: 12.08
0
0

A co może znaczyć sen o pistolecie, który jest schowany pod łóżkiem? Nie wiem jak on się tam znalazł, więc jeszcze bardziej interesuje mnie znaczenie snu.

autor komentarza: Kamil
Dodano: 19.11
0
0

Nic dodać nic ująć.

autor komentarza: rozwod
Dodano: 4.03
0
0

Po zdradzie żony śnił mi się pistolet a po pół roku wyszło to na jaw - wzięliśmy rozwód - sennik sie sprawdzil, niestety..

autor komentarza: ~Daniel223
Dodano: 18.10
2
0

Niestety ale muszę przyznać rację.. Taki sen nie oznacza nic dobrego :/


x