pożar samochodu Sennik seks z byłym haft gleboki rów

senSen o pierścionku

Sen o pierścionku to wróżba, która znaczyć może bardzo wiele. Pierścienie obecne są w kulturze od wieków. Symbolizują zarówno mądrość i miłość, jak też władzę oraz bogactwo. Według sennika pierścionek ma również kilka znaczeń. Wiele zależy od tego jaki pierścionek widzimy w swoim śnie. Pierścionek można interpretować jako zapowiedź zmian albo zapowiedź wydarzeń, o których wiemy, że na pewno nastąpią.

 

Jeżeli we śnie znajdujesz pierścionek, to spodziewaj się, że w najbliższym czasie spotkasz osobę, która bardzo Ci się spodoba. To zapowiedź niespodziewanego uczucia, które może Twoje życie odwrócić do góry nogami.

 

Zakładanie jak i ściąganie pierścionka odnosi się zazwyczaj do zdrady partnera. Wkładanie na palec pierścionka to przestroga przed tym, żeby dobrze się zastanowić, zanim zdradzi się partnera. Z kolei zdejmowanie pierścionka oznacza, że zdrada partnera będzie mieć na Twoje życie bardzo niekorzystny wpływ.

 

Jeżeli we śnie zgubisz pierścionek to bardzo możliwe, że czeka Cię chwilowa rozłąka z ukochaną osobą. Rozłąkę symbolizuje również piękny i okazały pierścień.

 

Otrzymanie pierścionka w prezencie zapowiada spełnienie wszelkich miłosnych marzeń. Nawet tych najskrytszych.

 

Niezwykle często w snach pojawia się motyw pierścionka zaręczynowego. Taki symbol to nic innego jak oznaka silnego zakochania lub ślubu.

 

Złoty pierścionek we śnie jest bardzo korzystną wróżbą. Zarówno pod kątem spraw miłosnych, jak też finansowych. Symbolika złota związana jest przede wszystkim z gwiazdą, która przynosi fortunę. Tak więc sen o złotym pierścionku symbolizować może między innymi szczęście w miłości i finansach.

 

Przeciwieństwem snu o złotym pierścionku jest sen o pierścionku srebrnym. Dla śniącego srebrny pierścionek oznaczać może jakiś przelotny i niezobowiązujący romans.

 

Duży czarodziejski pierścień widziany we śnie symbolizuje jakieś niezwykłe zdarzenie, które zdecydowanie odmieni Twoje dotychczasowe życie.

 

Żelazny pierścień pojawiający się we śnie zapowiada zbliżającą się ciężką i długa walkę o byt.


Skomentuj sen

autor komentarza: Baśka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.08
0
0

Pierścionek z mojego snu nazwałabym raczej jakimś dziwnym metalowym przedmiotem bo pomimo tego, że miałam go na palcu kompletnie nie przypominał standardowych pierścionków. Nie wiem, być może pomyliłam ten przedmiot z pierścionkiem.

autor komentarza: Klaudiusz
Dodano: 19.11
0
0

Niedługo ślub a potem oczepiny

autor komentarza: alicja
Dodano: 4.03
0
0

Miałam sen jak znalazłam pierścionek pod moim domem. Niedawno poznałam mojego adoptowanego kuzyna, mimo ze jestesmy rodziną zakochaliśmy sie w sobie.

autor komentarza: madzik
Dodano: 17.11
0
0

a pierscien taki z wladcy pierscieni? co moze oznaczac sen o nim?


x