senSen o obuwiu gimnastycznym

Buty jako motyw senny wskazują na nasze aktualne położenie życiowe, na nasze umiejscowienie w społeczeństwie. Buty sportowe zaś stanowią synonim komfortu i takie rozumienie tego symbolu należy przyjąć.
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
-Pojawienie się butów sportowych we śnie zwiastuje nadejście dobrej zmiany w Twoim życiu. Dotyczy to szczególnie osób, które nie czują się najlepiej ze swoim życiem.
-Śniło Ci się, że widziałeś, oglądałeś albo też zdecydowałeś się na zakup butów sportowych? W takim razie spotka Cię jakaś pozytywna zmiana w Twoim życiu.
-Widziałeś we śnie buty sportowe? W Twoim życiu wkrótce zajdzie zmiana. Możesz być pewny tego, że, będzie ona wynikiem wyłącznie Twojej aktywności, a nie żadnego szczęśliwego zrządzenia losu. Aktywności, która w przyszłości będzie Cię inspirowała do dalszych działań.
-Jeżeli borykasz się z jakimiś problemami, pojawienie się butów sportowych we śnie, stanowi dobrą wróżbę dla Ciebie. Pokonasz trudności i wszystko zakończy się dobrze.
-Istnieją tez inne sposoby interpretacji motywu butów sportowych. Mogą one symbolizować dyscyplinę- tak bardzo przytłaczającą dla osób żyjących w czyimś blasku. Sen o nich może stanowić impuls dla nich, aby wyjść z cienia i zacząć żyć własnym życiem.
-Buty sportowe jako przedmiot marzeń sennych należy również łączyć z rolą aktywności fizycznej w naszym życiu. Jest wielce prawdopodobne, że śniący potrzebuje większej dawki ruchu w swoim życiu codziennym. Ponadto możemy podświadomie czuć, że aktywny styl życia stanowi część naszej osobowości. Pojawienie się butów sportowych we śnie można też przetłumaczyć bardzo dosadnie w ten sposób, że śniący zaniedbał swój wygląd i powinien popracować nad tą kwestią.

Skomentuj sen

autor komentarza: Tosia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.09
0
0

Śniło mi się,że kupowałam buty sportowe.Czeka mnie pozytywna zmiana.Polecam

autor komentarza: Sabina
Dodano: 18.08
0
0

Nigdy dotąd nie widziałam jakie buty mam we śnie, może po przeczytaniu tego sennika mój mózg zacznie zwracać na to uwagę.

autor komentarza: Weronika
Dodano: 14.08
0
0

Pamiętam, że jak byłam mała śniło mi się, że nosiłam piękną sukienkę, taką balową, o której każdy marzy, a o niej nosiłam trampki gimnastyczne. Popłakałam sie przez to, że mam niepasujące buty. Nie pamiętam teraz czy sen się spełnił, ale miło było sobie go przypomnieć.

autor komentarza: Karolina
Dodano: 20.11
0
0

Nigdy nie lubiłam lekcji w-fu, ale ostatnio miałam sen, że przyszłam na tą lekcję i nie miałam obuwia, które by pozwoliło mi wejść na sale gimnastyczną.. Nauczyciel nie był zadowolony.


x