senSen o nogach

Sen o nogach jest odczytywany jako wskazujący na niezależność, ruch oraz postęp. Jak każdy sen o kończynach ludzkiego ciała może również nawiązywać do sfery seksualnej naszego życia. Kiedy we śnie widzisz nogi, nadmiar emocji budzi w Tobie lęki i obawy. Zdrowe nogi symbolizują radosne chwile. Brudne są oznaką choroby i słabego zdrowia. Kiedy nogi są niezgrabne, nudna praca może zadecydować o Twoim życiu zawodowym. Jeśli masz zgrabne nogi we śnie, zachowujesz się lekkomyślnie i możesz narazić tym na kłopoty siebie i swoich bliskich. 

Jeżeli nogi we śnie są niezgrabne lub kalekie, tłumisz w sobie wiele uczuć, brakuje Ci równowagi lub niezależności. Amputacja nóg symbolizuje ograniczenia, które nie pozwalają Ci się swobodnie rozwijać. Złamana noga oznacza utratę uznania ludzi, którzy do tej pory Cię szanowali. Kiedy tracisz nogę we śnie, na jawie również utracisz równowagę i pewność siebie. Skrzyżowane nogi symbolizują upór i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli masz więcej niż dwie nogi, podejmujesz zbyt wiele wyzwań naraz. Owłosione nogi wskazują na agresywny charakter. Dla kobiety są one symbolem zdominowania męża. Według sennika nogi myte we śnie oznaczają chorobę wśród najbliższych osób. Całowanie kogoś po nogach to zapowiedź plotek. 

Znaczenie snu nogi kiedy je poparzymy, to życie w ubóstwie. Zranienie nóg oznacza zaś doceniony wysiłek. Spuchnięte nogi wyrażają problemy w pracy. Bolące nogi to obietnica świetnych rezultatów w jakiejś dziedzinie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Monia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 17.08
1
0

Miałam dziwny sen o nogach. Kiedy na nie patrzyłam wydawało mi się, że to nie są moje nogi i należą do kogoś innego. Dlatego sprawdzam znaczenie snu.

autor komentarza: Gabriel
Dodano: 19.11
1
0

Śniło mi się ostatnio jak bylem na siłowni i wszyscy kazali mi robić nogi...

autor komentarza: ~Mariola
Dodano: 19.07
1
0

Bardzo sine nogi do polowy

autor komentarza: Kamil;
Dodano: 10.01
0
0

Miałem sen że miałem kobiece nogi i to na dodatek pomalowane paznokcie u stóp. Co to może znaczyć?

autor komentarza: polena
Dodano: 17.11
0
0

mialam kiedys sen o brudnych nogach i rzeczywiscie niedlugo potem w rodzinie pojawila sie choroba... sny sie sprawdzają - niestety w tym przypadku


x