Inne nazwy snu:

sen o zdradzie żony, sen o niewierności żony, sen o zdradzie, sen o zdradzie małżeńskiej

Można postawić twierdzenie, że zdrada to jedno z najbardziej bolesnych i upokarzających zdarzeń, które mogą dotknąć relację damsko-męską. Mimo, że jest oceniana jako naganna, występuje coraz częściej we współczesnym świecie. Prawda jest taka, że może mieć miejsce w każdym związku. Boli szczególnie mocno, ponieważ godzi w dumę, zaufanie oraz uczucia.
senSen o niewierności żony

Zazwyczaj następnym krokiem, jaki robi osoba zdradzona, jest decyzja o rozstaniu. Wspomnienie o takim przeżyciu powoduje ból do końca życia. Motyw zdrady we śnie budzi nasz niepokój oraz refleksje na temat naszego związku małżeńskiego, ale nie musi on oznaczać wystąpienia tego zjawiska w Twojej rzeczywistości. Jak więc można wytłumaczyć sen o zdradzie żony?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Jeżeli we śnie ma miejsce zdrada żony, zapewne w małżeństwie panuje niepewność i zazdrość.
  • Uważasz swoje życie za bezbarwne i niesamowicie nudzące, co popycha Cię do poszukiwania nowych wrażeń, jeżeli w Twoim śnie ma miejsce zdrada żony.
  • Niewierność żony we śnie to symbol kłopotów, które niebawem spotkają Twój związek małżeński. Warte podkreślenia jest jednak to, że nie będą one powiązane ze zdradą.
  • Jeżeli masz okazję śnić o zdradzie żony z przyjacielem męża, wówczas musisz wreszcie przemyśleć kwestię swojego małżeństwa i jego szans na przetrwanie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Tomasz
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.01
0
0

Jeden z najgorszych snów w moim życiu, zdrada żony.

autor komentarza: Arek
Dodano: 18.08
0
0

Pewne jest jedno... Zawsze trzeba porozmawiać z żoną.

autor komentarza: ~Marta
Dodano: 9.10
0
0

Meza przytula kobieta a ja to widze przy furtce


x