senSen o niewierności małżeńskiej

Niewierność to poważne przewinienie godzące w istotę małżeństwa, a mianowicie miłość, wierność, szczerość i zaufanie. Ogólnie zjawisko to jest piętnowane przez opinię społeczną. Nie jest wykluczone, że szczęśliwa obecnie para nie będzie się w przyszłości borykać z takim problemem, który coraz bardziej upowszechnia się. Kiedy myślimy „zdrada”, przychodzą nam na myśl takie skojarzenia jak urażona duma, zniszczone zaufanie, koniec miłości, rozstanie, nienawiść i poczucie bycia upokorzonym. Takie wspomnienie jest ciężkim balastem, który osoba poszkodowana dźwiga do końca swojego życia. Niewierność jest popularnym przedmiotem marzeń sennym, który wywołuje u śniących niepokój i strach. Warto mieć na uwadze, że sen nie musi determinować tego, co stanie się w Twoim realnym życiu. 
Jak więc może oznaczać sen, w którym dochodzi do zdrady małżeńskiej?
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Twój związek cierpi z powodu braku wzajemnego porozumienia, jeśli śnisz o zdradzie małżeńskiej. Co więcej, nie jest on dla Ciebie źródłem zadowolenia.
  • Jeżeli zdradzasz swojego małżonka lub małżonkę we śnie, możesz spodziewać się kłopotów, które wywołasz swoimi nieuczciwymi działaniami.
  • Brak Ci pewności i zbyt często okazujesz zazdrość, jeżeli śnisz o zdradzie swojej żony.
  • Pragniesz, aby odmieniło się Twoje monotonne życie, czego objawem jest to, że ciągle szukasz coraz to nowszych doznań i doświadczeń. Zwłaszcza, jeżeli śnisz o zdradzie żony. 
  • Sen o niewierności żony interpretuje się w następujący sposób: nie będzie miała miejsca żadna zdrada, ale pojawią się inne problemy dotyczące Twojego małżeństwa.
  • Sen o niewierności żony z bliskim przyjacielem męża jest wyrazem tego, że musisz przemyśleć swoje małżeństwo i zadecydować czy ma ono przed sobą jakąś przyszłość.
  • Zdrada małżonka we śnie oznacza ponadto paraliżujący strach, który utrudnia Ci działanie oraz to, że nie wierzysz w siebie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Mirek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 19.11
0
0

To chyba nie dobry sen.


x