senSen o nietoperzu we włosach

W niektórych koszmarach nietoperz wplątuje się nam we włosy. Nie oznacza on jednak niczego złego. Po prostu pewnymi sprawami martwimy się na zapas i nie potrafimy przez to być w pełni szczęśliwi. Zamartwianie się nic nie da, a co więcej wpędza nas tylko w przygnębienie i ogranicza pewność siebie. Ogólnie nietoperz pojawiający się we śnie nie jest dobrym znakiem. Od wielu wieków jest on uważany za symbol zagrożenia, niepowodzeń i lęków. Głównie dlatego się go boimy, że został on przypisany do wiedźmy jako jeden z jej atrybutów. Związany jest on więc z magią, czarami i pechem. Nietoperz jest także symbolem seksualnym, często kojarzonym w wampirem. Poza tym oznacza on strach przed konfrontacją oraz wpływowymi ludźmi. W snach mężczyzn często oznacza tłumioną agresję i predyspozycje do zachowań pełnych przemocy. Według sennika nietoperz oznacza także lęk przed własnymi demonami, cechami, nad którymi ciężko nam zapanować. 

Kiedy widzisz we śnie latającego nietoperza, sprawy nad którymi pracujesz nie przyniosą Ci sukcesu. 
Jeśli nietoperz Cię atakuje, w Twoim otoczeniu znajduje się bardzo zazdrosna osoba, która będzie próbowała Ci zaszkodzić.
Gdy nietoperz Cię gryzie, masz traumatyczne przeżycia, które cały czas rozpamiętujesz.
Sen o nietoperzu białym oznacza śmierć.
Kiedy śni Ci się nietoperz czarny, poniesiesz klęskę. 
Martwy nietoperz oznacza pokonanie lęków i słabości.
Kiedy go zabijasz, poniesiesz małą stratę, a zyski będą ogromne. 
Jeśli udało Ci się złapać nietoperza we śnie, możesz liczyć na łut szczęścia. Gdy złapie go osoba chora, może liczyć na poprawę swojego stanu.
Nietoperz zwisający z gałęzi czy innego miejsca oznacza strach przed zagrożeniem.
Kiedy uciekasz przed nietoperzem, chcesz uciec przed pewną częścią siebie.
Jeśli słyszysz jego pisk, powinieneś zaufać teraz swojej intuicji.
Stado nietoperzy wróży rozwój interesów.


Skomentuj sen

autor komentarza: Natalia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Ja się zawsze bałam nietoperzy, bo rodzice straszyli mi, że wplatają mi się we włosy.... Wczoraj usłyszałam nietoperze nad rzeką i zgadnijcie co mi się przyśniło... Nietoperz w moich włosach, dodatkowo gryzł mnie jak oszalały. Tym traumatycznym przeżyciem na pewno jest straszenie mnie nietoperzami gdy byłam mała...

autor komentarza: Fabian
Dodano: 19.11
0
0

Rzadkie zjawisko mieć nietoperza we włosach.

autor komentarza: Kalina
Dodano: 19.11
0
0

Wasza interpretacja już się sprawdziła nie raz :)


x