senSen o niepełnosprawnym psie

Jeżeli myślimy „pies”, pierwszym skojarzeniem, które pojawia się w naszej głowie, jest „najlepszy przyjaciel człowieka”. Skąd to wynika? Zapewne z tego, że chronią nas w różnych momentach życia i zbawiennie wpływają na ludzką psychikę. Senniki podają, że pojawiający się w naszym śnie może oznaczać lojalność, oddanie, szczerość, bezpieczeństwo, a z drugiej strony również zwierzęcą energię, zdradę, bezwzględność, strach i zakłamanie. Symbol bycia chorym we śnie ukazuje brak równowagi, ładu i spokoju w naszym życiu, a ponadto także potrzebę psychicznego oczyszczenia się ze złych wspomnień. Jak mamy interpretować sen o chorym czworonogu?
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Motyw niepełnosprawnego psa we śnie może mówić o przyjaźni, która kiedyś łączyła Cię z pewnym człowiekiem, jednak obecnie Wasze stosunki uległy ochłodzeniu lub zwyczajnie się zakończyły. Stało się to dlatego, że Twój przyjaciel nie mógł na Ciebie liczyć, gdy borykał się z jakimiś trudnościami. Mimo to nadal macie między sobą jakieś niezakończone sprawy.
  • Jeżeli śnisz o niepełnosprawnym i wychudzonym psie, oznacza to, że los nie będzie dla Ciebie łaskawy i czekają Cię się różne problemy w niedalekiej przyszłości.
  • Ten motyw sygnalizuje możliwość zachorowania kogoś nam bliskiego oraz to, że należy uważnie przyglądać się teraźniejszości i uważać na to, aby nie podjąć złych decyzji czy działań oraz nie otaczać się podejrzanymi ludźmi. Sen ten podkreśla, że to, co czynimy obecnie, może skutkować różnymi problemami w przyszłości.
  • Jeżeli śnisz o niepełnosprawnym psie, może to świadczyć o ciężkim okresie w Twoich relacjach z ludźmi. Możesz się spodziewać barier, niezrozumienia i niechęci do ustępstw.

Skomentuj sen


x