senSen o niepełnosprawnym psie

Jeżeli myślimy „pies”, pierwszym skojarzeniem, które pojawia się w naszej głowie, jest „najlepszy przyjaciel człowieka”. Skąd to wynika? Zapewne z tego, że chronią nas w różnych momentach życia i zbawiennie wpływają na ludzką psychikę. Senniki podają, że pojawiający się w naszym śnie może oznaczać lojalność, oddanie, szczerość, bezpieczeństwo, a z drugiej strony również zwierzęcą energię, zdradę, bezwzględność, strach i zakłamanie. Symbol bycia chorym we śnie ukazuje brak równowagi, ładu i spokoju w naszym życiu, a ponadto także potrzebę psychicznego oczyszczenia się ze złych wspomnień. Jak mamy interpretować sen o chorym czworonogu?
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Motyw niepełnosprawnego psa we śnie może mówić o przyjaźni, która kiedyś łączyła Cię z pewnym człowiekiem, jednak obecnie Wasze stosunki uległy ochłodzeniu lub zwyczajnie się zakończyły. Stało się to dlatego, że Twój przyjaciel nie mógł na Ciebie liczyć, gdy borykał się z jakimiś trudnościami. Mimo to nadal macie między sobą jakieś niezakończone sprawy.
  • Jeżeli śnisz o niepełnosprawnym i wychudzonym psie, oznacza to, że los nie będzie dla Ciebie łaskawy i czekają Cię się różne problemy w niedalekiej przyszłości.
  • Ten motyw sygnalizuje możliwość zachorowania kogoś nam bliskiego oraz to, że należy uważnie przyglądać się teraźniejszości i uważać na to, aby nie podjąć złych decyzji czy działań oraz nie otaczać się podejrzanymi ludźmi. Sen ten podkreśla, że to, co czynimy obecnie, może skutkować różnymi problemami w przyszłości.
  • Jeżeli śnisz o niepełnosprawnym psie, może to świadczyć o ciężkim okresie w Twoich relacjach z ludźmi. Możesz się spodziewać barier, niezrozumienia i niechęci do ustępstw.

Skomentuj sen

autor komentarza: Julia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.05
0
0

Niestety całkiem niedawno przytrafił mi się sen o niepełnosprawnym psie. Jak dla mnie jest to bardzo przykry sen, ponieważ mam dobre serce, bardzo lubię zwierzęta i nie mogę patrzeć na to, jak cierpią. Na szczęście był to tylko sen i mam nadzieję, że to co mówi sennik mi się nie przytrafi...

autor komentarza: Szara
Dodano: 18.08
0
0

We śnie o niepełnosprawnym psie tworzyłem dla niego i dla innych psów takie wózki na tylne łapki aby mogły biegać... Płakałam ze szczęścia gdy one je zakładały ( tak samodzielnie) i biegały i były szczęśliwe. Nawet rano gdy przypomniałam sobie ten sen to się popłakałam, chyba nie ma nic piękniejszego.... Szkoda, że wróżba nie jest za dobra, ale tak piękny sen mógł być tego warty.

autor komentarza: Maciek
Dodano: 12.08
0
0

Bardzo przykry sen o niepełnosprawnym psie przytrafił mi się ostatnio. Mam nadzieję, że to tylko przypadek i znaczenie snu się nie spełni.


x