senSen o nielojalności męża

Zdrada stanowi poważne przewinienie w relacjach damsko-męskich. Jest rozpowszechnionym, mimo że budzącym potępienie zjawiskiem we współczesnym świecie. Stanowi również istotne zagrożenie dla każdego związku, nawet najbardziej szczęśliwego i solidnego. Wywołuje negatywne konsekwencje, ponieważ uraża dumę, niszczy zaufanie i uczucie, upokarza i nierzadko wpływa na decyzję o zakończeniu relacji. Takie przeżycie nie daje o sobie zapomnieć i wraca do zdradzonej osoby w najmniej oczekiwanych momentach. Zazwyczaj sny o niewierności dają nam odczuć negatywne emocje, albowiem każda osoba będąca w związku się tego obawia. Jednakże taka fantazja senna nie musi determinować tego, że w rzeczywistości także do tego dojdzie. Co może oznaczać sen o zdradzie partnerki? Jak więc wytłumaczyć sen zdradzie męża?
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Sen, w którym pojawia się zdrada męża najczęściej będzie miał znaczenie odnoszące się do spraw rodzinnych, towarzyskich albo zawodowych.
  • Zdrada męża we śnie może symbolizować paraliżujący strach przed działaniem i brak wiary w siebie.
  • Jeżeli masz sen, w którym to mąż Cię zdradza, oznacza to pomyślny i pełen szczęścia okres w Twoim życiu. To także zapowiedź tego, że znikną trapiące Cię smutki.
  • Jeżeli we śnie mąż ze wstydem i skruchą informuje Cię o swojej zdradzie, jest to zapowiedź tego, że Twoja sytuacja poprawi się po przejściowych problemach.
  • Motyw senny małżonka nieodczuwającego wyrzutów sumienia z powodu swojej niewierności oznacza, że nie możesz liczyć na niczyje wsparcie ani pomoc podczas gdy, będziesz zmagać się z kłopotami.

Skomentuj sen

autor komentarza: Tosia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.05
0
0

Całkiem niedawno śniło mi się, że mój mąż całował się z moją koleżanką. Teraz już wiem dzięki sennikowi, co może oznaczać mój sen.

autor komentarza: Wiola
Dodano: 3.05
0
0

Ostatnio miałam sen, który dotyczył zdrady mojego męża.

autor komentarza: Anna
Dodano: 11.01
0
0

Zmartwił mnie sen o zdradzającym mężu.

autor komentarza: Ewa
Dodano: 16.12
0
0

Zdrada męża we śnie bardzo mnie zdenerwowała. Dzięki sennikowi dowiedziałam się jakie znaczenie ma ten sen.

autor komentarza: Klara
Dodano: 9.12
0
0

Miałam sen w którym mój mąż po pracy przychodzi do mnie i oznajmia, że mnie zdradził. Nic więcej z tego snu nie pamiętam, ale to co przeczytałam w senniku sprawdziło mi się.

autor komentarza: żona
Dodano: 30.10
0
0

Nie życzę nikomu takiego snu. Jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi, nie rozumiem skąd taki motyw we śnie. Oczywiście powiedziałam mężowi co mi się śniło , obróciliśmy wszystko w żart. Ciekawe czy ta interpretacja będzie odpowiedzią na mój sen.

autor komentarza: Gaba
Dodano: 15.09
0
0

Nie wiedziałam co oznacza sen o nielojalności męża, dopóki nie przeczytałam tego sennika. Powinnam popracować nad większą wiarą w siebie.

autor komentarza: Ulka
Dodano: 17.08
0
0

Sen o nielojalności męża wywoła u większości kobiet duże nerwy. Lepiej znać znaczenie tego snu aby nie być zaskoczonym w przypadku pojawienia się go w naszych głowach. Polecam sennik.

autor komentarza: Wiki
Dodano: 4.08
1
0

Niewierny mąż, nie życzę nikomu takiego snu ani rzeczywistości. I w dodatku żadnych wyrzutów sumienia. Niedobrze, jeszcze żadnego wsparcia podczas tych kłopotów. To brzmi jak totalna katastrofa!

autor komentarza: Olaaa
Dodano: 25.03
0
0

Ach ten mój MAŁŻ, gdzież on lata przez sen ?


x