senSen o nielojalności męża

Zdrada stanowi poważne przewinienie w relacjach damsko-męskich. Jest rozpowszechnionym, mimo że budzącym potępienie zjawiskiem we współczesnym świecie. Stanowi również istotne zagrożenie dla każdego związku, nawet najbardziej szczęśliwego i solidnego. Wywołuje negatywne konsekwencje, ponieważ uraża dumę, niszczy zaufanie i uczucie, upokarza i nierzadko wpływa na decyzję o zakończeniu relacji. Takie przeżycie nie daje o sobie zapomnieć i wraca do zdradzonej osoby w najmniej oczekiwanych momentach. Zazwyczaj sny o niewierności dają nam odczuć negatywne emocje, albowiem każda osoba będąca w związku się tego obawia. Jednakże taka fantazja senna nie musi determinować tego, że w rzeczywistości także do tego dojdzie. Co może oznaczać sen o zdradzie partnerki? Jak więc wytłumaczyć sen zdradzie męża?
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Sen, w którym pojawia się zdrada męża najczęściej będzie miał znaczenie odnoszące się do spraw rodzinnych, towarzyskich albo zawodowych.
  • Zdrada męża we śnie może symbolizować paraliżujący strach przed działaniem i brak wiary w siebie.
  • Jeżeli masz sen, w którym to mąż Cię zdradza, oznacza to pomyślny i pełen szczęścia okres w Twoim życiu. To także zapowiedź tego, że znikną trapiące Cię smutki.
  • Jeżeli we śnie mąż ze wstydem i skruchą informuje Cię o swojej zdradzie, jest to zapowiedź tego, że Twoja sytuacja poprawi się po przejściowych problemach.
  • Motyw senny małżonka nieodczuwającego wyrzutów sumienia z powodu swojej niewierności oznacza, że nie możesz liczyć na niczyje wsparcie ani pomoc podczas gdy, będziesz zmagać się z kłopotami.

Skomentuj sen

autor komentarza: Olaaa
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 25.03
0
0

Ach ten mój MAŁŻ, gdzież on lata przez sen ?


x