senSen o motorze

Sen o motorze najczęściej oznacza olbrzymie pragnienie wolności, albo przygody u osoby śniącej. Według sennika motocykl to też próba ucieczki od pewnych wydarzeń w Twoim życiu, albo po prostu od odpowiedzialności. Znaczenie snu motor może być bardzo różne i warto zwrócić uwagę na to, jakie inne okoliczności pojawiają się we śnie.

Pościg na motorze pojawiający się we śnie oznacza, że chcesz uciec od bardzo ważnych obowiązków w życiu realnym, jak również od odpowiedzialności.

Jeśli tylko widzisz we śnie motor, to możliwe, że będziesz chciał w swoim życiu jakichś poważnych, ale zarazem bardzo szybkich zmian. Zmian, które pozwolą na przykład spełnić swoje marzenia jeszcze z czasów dzieciństwa.

Sama podróż motocyklem we śnie jest zapowiedzią niezwykle przyjemnego okresu w Twoim życiu. To znak, że uda Ci się zrealizować pewne ważne dla Ciebie plany zawodowe, a przy tym nie będziesz zmuszony rezygnować z codziennych przyjemności. Jazda na motorze to też zapowiedź pięknej wycieczki. Czasem sen o podróży motocyklem oznacza, że podświadomie bardzo chcesz być w centrum zainteresowania.

Jazda z dużą prędkością może odzwierciedlać charakter śniącego – to osoba niecierpliwa i brawurowa.

Gdy wieziemy na motorze pasażera możemy sen taki interpretować jako chęć zbliżenia się do jakiejś osoby.

Jeśli natomiast to śniący jest pasażerem, oznacza to, że oddał komuś kontrolę nad swoim życiem.

Czerwony motocykl we śnie symbolizuje dużą swobodę robienia tego, czego się naprawdę pragnie, jednak z olbrzymią szkodą dla otoczenia i innych ludzi. Motor w czerwonym kolorze to dla Ciebie znak, że za bardzo jednak skupiasz się na sobie. A pośpiech jest jednak bardzo niewskazany i może Ci zaszkodzić.


Skomentuj sen

autor komentarza: Maciek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 4.05
0
0

Niedawno śniło mi się, że wraz z moim kumplem pojechaliśmy motorami nad morze. Akurat w tym przypadku sennik się jak najbardziej sprawdził, gdyż lubię być w centrum zainteresowania ;) Polecam każdemu.

autor komentarza: Iga
Dodano: 22.09
0
0

W moim śnie jechałam na motorze.Nie mogę się już doczekać mój chłopak mówił, że zabierze mnie na wycieczkę.

autor komentarza: Andrzej
Dodano: 31.08
0
0

Śnił mi się sen o czerwonym motorze. Po przeczytaniu sennika dało mi to dużo do myślenia.

autor komentarza: Iwona
Dodano: 14.08
0
0

Uwielbiam śnić o jeździe na motorze, mam zamiar zrobić prawko, jednak cały czas coś mi wypada... Dobrze poczuć czasami to we śnie.

autor komentarza: ~Sylwia
Dodano: 30.06
0
0

Trafna interpretacja, znaczenie snu sprawdza się

autor komentarza: Janina
Dodano: 20.11
0
0

autor komentarza: janek
Dodano: 4.03
0
0

Moja żona jest w ciązy a jeszcze nie jestem gotowy na dziecko. Miałem sen o motorze, ścigałem się na nim z kolegami.

autor komentarza: ~Anna
Dodano: 10.07
1
0

Jadę cżadnym motorem z tyłu mój tata bez koszuli jest wieczór poprostu jadę niewiem do kad

autor komentarza: ~Zofia
Dodano: 14.05
1
0

Snilam ze byłam pasarzeram na motocykle trzymałam się paska kierowcy potem było koniec drogi i stanęliśmy było dużo ludzi ale meszczyzn czekali na pociagjedni krzyczeli na nas drudzy buki przychylni potem rzucali we mnie kulkami śniegu 2 meszczyzn miałam trochę mokro kurtkie ale większość meszczyzn mi wspolczulo

autor komentarza: faster23
Dodano: 17.11
1
0

uwielbiam motory i szybką jazdę. niedawno snilo mi sie jednak ze strasznie wloklem sie na swoim scigaczu i wszyscy znajomi smiali sie ze mnie z tego powodu. co moze znaczyc ten sen?


x