senSen o morderstwie

Sen o morderstwie najczęściej zwiastuje zamknięcie pewnego rozdziału w życiu, niejednokrotnie chodzi o bardzo szybkie zakończenie pewnych spraw i ucięcie kontaktów. Według sennika morderstwo nie musi mieć zawsze negatywnego znaczenia, tak jak można by się tego spodziewać. W odniesieniu do własnego życia morderstwo może być interpretowane jako zapowiedź nieszczęścia innej osoby, które akurat Tobie przyniesie szczęście.

 

Jeżeli śni Ci się, że bierzesz udział w morderstwie to znaczy, że czyjąś trudną sytuację wykorzystasz do własnych celów, że postąpisz bardzo egoistycznie.

 

Jeśli we śnie tylko widzisz morderstwo, to jest to zapowiedź Twojego szczęścia, które przyjdzie niespodziewanie.

 

Z kolei widzieć mordercę oznacza, że ze swoimi problemami musisz radzić sobie zupełnie sam.

 

Morderstwo, które popełniasz we śnie jest znakiem, że nie warto już dłużej tłumić w sobie pewnych emocji. To czas na to, aby wyjawić prawdę, którą skrywasz od pewnego czasu. Według wielu senników morderstwo, którego właśnie Ty dokonujesz znaczy też, że jesteś już o krok od utraty swojego opanowania.

 

Jeżeli śni Ci się, że morderca Cię atakuje, to ostrzeżenie przed tym, że w życiu nie zawsze się wygrywa. Przechodzi się też bowiem wiele porażek i znieść je trzeba należycie. Paść ofiarą mordercy to ostrzeżenie przed osobami, które na Twoim nieszczęściu będą chciały zyskać labo zrobić dobry interes.

 

Sen o tym, że badasz miejsce zbrodni oznacza próbę poznania pewnych negatywnych skutków czyjegoś działania, które ma miejsce na jawie. Starasz się poznać błędy popełnione przez inną osobę, aby następnie zadecydować co dalej począć z tym postępowaniem.

 

Czasem motyw morderstwa pojawiający się we śnie wskazuje na problemy osobiste w życiu realnym. Przede wszystkim na problemy z wyrażaniem gniewu albo agresji. Bywa bowiem, że to właśnie we śnie Twoje emocje znajdują ujście.

 

Sen o morderstwie dla osób zakochanych to znak, że ta miłość jest bardzo toksyczna i szkodliwa. Tak naprawdę chcesz już tylko zakończyć ten związek i uwolnić się od niszczącego Cię uczucia.

 

Z kolei dla chorego sen o morderstwie to zna, że organizm podejmie skuteczną walkę z chorobą. Sen taki bowiem oznacza wyzdrowienie.


Skomentuj sen

autor komentarza: ~kukujam
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.05
0
0

ja miałem sen że morduje tysiące ludzi słysze ich krzyki czuje ich krew na sobie i w śnie sprawia mi to przyjemność wszystko jest takie realne

autor komentarza: Kamil
Dodano: 3.05
0
0

Śniło mi się, że mój przyjaciel Antek zamordował swoją żonę Monikę, wszystko zdarzyło się na moich oczach.

autor komentarza: Joanna
Dodano: 11.01
0
0

Miałam sen, w którym byłam świadkiem morderstwa.

autor komentarza: Tamara
Dodano: 29.12
0
0

Ciekawy sennik.

autor komentarza: ~Benia
Dodano: 15.09
0
0

Bardzo interesująca interpretacja snu o morderstwie. Super sennik.

autor komentarza: Aneta
Dodano: 18.08
0
0

Bardzo ciekawe, że sen o morderstwie zwiastuje zamkniecie rozdziału, zmianę. Logiczne.

autor komentarza: Michał
Dodano: 14.08
0
0

Mój sen o morderstwie był krótki. Trzymałem owce w rękach i wyciąłem jej mózg... Trochę to przerażające, nie rozumiem dlaczego mam takie okropne obrazy w głowie.

autor komentarza: Aleksandra
Dodano: 4.03
3
0

Śniło mi się mordestwo mojej babci, sprawdza się w stu procentach. Bałam się, że to oznaza coś złego - sennik mnie uspokoił. Ale smieszne bo moja babcia wysyła smsy na jakieś konkursy itd. Każdy wie, że to naciągacze ale ostatnio wygrała lodówke co prawda ale wygrała:D


x