senSen o mnogiej ciąży

Ciąża mnoga jest zazwyczaj symbolem większego wysiłku w dążeniu do osiągnięcia konkretnego celu. Musimy jednak być bardzo ostrożni i cierpliwi, a w niedługim czasie zostaniemy za wysiłek ten wynagrodzeni. Ciąża w naszym śnie jest przeważnie traktowana jako symbol czegoś całkiem nowego, przejścia pomiędzy dwoma różnymi etapami w życiu. Czasami oznaczać to może obowiązek sprawdzenia się w zupełnie nowej roli, jednak ważnym jest, aby się tej roli nie obawiać. Sen o ciąży bliźniaczej jest symbolem podwójnych korzyści, jakie wynikają z nowej sytuacji, w której się właśnie znaleźliśmy. Kobieta śniąca o ciąży powinna taki sen odczytać jako dobry znak spełnienia się jej wszystkich marzeń. Kiedy natomiast w naszym śnie spoglądamy na inną ciężarną kobietę, to w krótkim czasie spodziewajmy się pokaźnego przypływu gotówki.

Jeśli śnimy o ciąży mnogiej, to niektóre senniki nakazują traktować to jak symbol bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia i wierności. Jeśli podczas snu posiadamy bliźnięta, to powinniśmy oczekiwać dobrych wiadomości. Gdy w trakcie snu urodziliśmy bliźniaki, powinniśmy odczytać to jako znak rychłego powrotu do zdrowia psychicznego i fizycznego, co jest dobrym symbolem szczególnie dla osób mających rozmaite dolegliwości. Poprawa sytuacji finansowej powinna nastąpić po śnie, w którym obecne były bliźnięta. Bliźnięta zdrowe są symbolem wielkiego spełnienia, ale bliźnięta chore to zapowiedź kłopotów w rodzinie. Sen o bliźniętach jednojajowych to zwiastun sporego zadowolenia z siebie. Bliźnięta syjamskie to natomiast strata finansowa.

Ujrzenie porodu w naszym śnie to znak oczyszczenia, odciążenia organizmu. Kiedy śniąc jesteśmy uczestnikami szczęśliwego porodu, to osiągniemy wielkie szczęście i radość. Sen o narodzinach chłopca zazwyczaj interpretujemy jako szczęście w interesach, ale już sen o narodzinach dziewczynki to nadejście bolesnych doświadczeń. Będąc świadkiem cudzego porodu oczekujmy wejścia w sposób nieuczciwy w posiadanie majątku. Sen o nieszczęśliwym porodzie to ostrzeżenia przed nadciągającym smutkiem i bólem. Jeśli sami rodzimy we śnie, to uwolnimy się od trosk i osiągniemy korzyści. Wyśnienie własnego oraz bolesnego porodu jest przestrogą przed nieodległą chorobą. Sen o ciężkim porodzie to symbol nieszczęśliwego małżeństwa. Martwy płód oznacza żałobę.

Skomentuj sen

autor komentarza: Ewka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 17.02
0
0

Super sennik.

autor komentarza: Daria
Dodano: 11.01
0
0

Przyśniło mi się, że jestem w bliźniaczej ciąży. Dobrze, że istnieje ten sennik.

autor komentarza: Dominika
Dodano: 18.08
0
0

Mój sen o mnogiej ciąży był dziwny. Miałam tak ogromny brzuch, że nigdzie się nie mieściłam i jak widziałam się w lustrze to miał jakiś dziwny kształt... Na szczęście na koniec snu urodziłam... w aucie, haha.

autor komentarza: Amela
Dodano: 14.08
0
0

Ciekawe czy sen odnosi się również do mnogiej ciąży zwierzaków. Oby tak :)


x