senSen o młodym psie

Młode psy z reguły wywołują w nas przyjemne uczucia. Jako motyw senny odznacza się pozytywną co do zasady symboliką. Może mówić o zaufaniu, wierności, lojalności, spontaniczności, niewinności i sympatii, a z w negatywnym znaczeniu także o niedoświadczeniu, braku odpowiedzialności i dziecinnym zaufaniu.
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Śnił Ci się mały piesek? Ten motyw ma za zadanie zobrazować beztroski charakter jakiejś Twojej relacji. Taki sen zapowiada rozkwit umocnienie przyjaźni albo to, że staniesz się dla kogoś naprawdę blisko. Nasza podświadomość informuje, że dana osoba jest godna tego, aby jej zaufać. Ponadto zobaczenie szczeniaczka we śnie może sugerować nam, abyśmy okazywali ludziom dookoła więcej uczucia i troski.
  • Niewątpliwie zbliżasz się wielkimi krokami do osiągnięcia sukcesu na płaszczyźnie zawodowej w sytuacji, gdy w Twoim śnie szczeniaczki są zdrowe i silne.
  • Głodujące małe pieski to zapowiedź trudności, które spotkają Cię w najbliższej przyszłość. Uwzględnij liczebność szczeniaczków, ponieważ dzięki temu będziesz w stanie wydedukować, z jak wielkim problemami będziesz walczyć.
  • Chory szczeniaczek to symbol przyszłych kłopotów, które mogą objąć Twoje zdrowie bądź sytuację finansową.
  • Martwy szczeniak we śnie symbolizuje zaniedbywanie życia towarzyskiego i oznacza, że jakaś konkretna osoba cierpi z tego powodu, że poświęcamy jej zbyt mało czasu i uwagi.
  • Opiekowanie się małymi szczeniakami jako przedmiot marzeń sennych wskazuje na Twoją cechę charakteru, jaką jest troskliwość, a ponadto świadczy o tym, że przywiązujesz dużą wagę do kontaktów społecznych.
  • Przygarnięcie szczeniaka do swojego domu we śnie symbolizuje Twoją wrażliwości oraz chęci pomagania ludziom będącym w potrzebie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Jowita
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.05
0
0

Dziękuję za interpretacje mojego snu.

autor komentarza: Dagmara
Dodano: 9.12
0
0

Ostatnio przyśnił mi się młody piesek, którego wraz z mężem kupiliśmy dla dzieci. Znaczenie snu potwierdziło się.

autor komentarza: Gonia
Dodano: 30.11
0
0

Bardzo przyjemny sen, bo uwielbiam szczeniaki i świetna interpretacja.

autor komentarza: Iwona
Dodano: 17.08
1
0

Sennik się nie pomylił. Sen o młodym psie sprawdził się u mnie w 100%

autor komentarza: Lidia
Dodano: 13.08
1
0

U mnie się sprawdza, śniły mi się małe pieski, którymi się opiekowałam. Sennik mówi o tym, że jestem troskliwa i dbam o kontakty z innymi - cała ja.

autor komentarza: Gabryśka
Dodano: 4.08
0
0

Mam dostać awans, a w moim śnie pojawiły się śliczne, zdrowe szczeniaki. Cieszy mnie to bo oznacza, że wszystko powinno pójść po mojej myśli.

autor komentarza: Monika
Dodano: 2.07
0
0

Kocham małe pieski

autor komentarza: Gen
Dodano: 5.03
0
0

Przyśnił mi się ostatnio martwy szczeniak, którego znalazłem koło domu. To prawda, zaniedbuje ostatnio najbliższych. Interpretacja snu jak najbardziej trafiona.


x