senSen o młodym psie

Młode psy z reguły wywołują w nas przyjemne uczucia. Jako motyw senny odznacza się pozytywną co do zasady symboliką. Może mówić o zaufaniu, wierności, lojalności, spontaniczności, niewinności i sympatii, a z w negatywnym znaczeniu także o niedoświadczeniu, braku odpowiedzialności i dziecinnym zaufaniu.
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Śnił Ci się mały piesek? Ten motyw ma za zadanie zobrazować beztroski charakter jakiejś Twojej relacji. Taki sen zapowiada rozkwit umocnienie przyjaźni albo to, że staniesz się dla kogoś naprawdę blisko. Nasza podświadomość informuje, że dana osoba jest godna tego, aby jej zaufać. Ponadto zobaczenie szczeniaczka we śnie może sugerować nam, abyśmy okazywali ludziom dookoła więcej uczucia i troski.
  • Niewątpliwie zbliżasz się wielkimi krokami do osiągnięcia sukcesu na płaszczyźnie zawodowej w sytuacji, gdy w Twoim śnie szczeniaczki są zdrowe i silne.
  • Głodujące małe pieski to zapowiedź trudności, które spotkają Cię w najbliższej przyszłość. Uwzględnij liczebność szczeniaczków, ponieważ dzięki temu będziesz w stanie wydedukować, z jak wielkim problemami będziesz walczyć.
  • Chory szczeniaczek to symbol przyszłych kłopotów, które mogą objąć Twoje zdrowie bądź sytuację finansową.
  • Martwy szczeniak we śnie symbolizuje zaniedbywanie życia towarzyskiego i oznacza, że jakaś konkretna osoba cierpi z tego powodu, że poświęcamy jej zbyt mało czasu i uwagi.
  • Opiekowanie się małymi szczeniakami jako przedmiot marzeń sennych wskazuje na Twoją cechę charakteru, jaką jest troskliwość, a ponadto świadczy o tym, że przywiązujesz dużą wagę do kontaktów społecznych.
  • Przygarnięcie szczeniaka do swojego domu we śnie symbolizuje Twoją wrażliwości oraz chęci pomagania ludziom będącym w potrzebie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Gen
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

Przyśnił mi się ostatnio martwy szczeniak, którego znalazłem koło domu. To prawda, zaniedbuje ostatnio najbliższych. Interpretacja snu jak najbardziej trafiona.


x