senSen o młodym piesku

Sen, w którym pojawia się szczeniak, to symbol wiernego przyjaciela lub też twojego dobrego samopoczucia.

Sen, w którym widzisz czarnego psa zapowiada, że twój długoletni przyjaciel ostatecznie zdradzi cię. Martwy pies to symbol senny mówiący o przebywaniu wśród ludzi do nas wrogo nastawionych. Kiedy śnisz, że posiadasz psa, to jest to zapowiedzią przyjaźni na wiele lat. Zdobędziesz kogoś, kto ci pomoże w każdej sytuacji. Sen o białym psie to zapowiedź bardzo przyjemnej znajomości, która wniesie do twojego życia ogrom radości. Jeśli głównym motywem twych snów stał się gryzący pies, to jest to zapowiedzią obmowy. Sen o psie wściekłym to wyraz twoich zupełnie nieuzasadnionych obaw i strachu przed czymś. Jeżeli przyśnił ci się pies i kot, to czeka cię jakieś wydarzenie, które wzbudzi w tobie mieszane uczucia. Przymilający się pies, albo też pies oswojony to znak, że jakaś nieprzychylna ci osoba chce za wszelką cenę zwabić cię w zastawione sidła. Bawiąc się z psem we śnie otrzymujesz znak, który mówi ci o sporych stratach bądź też wielu zmartwieniach. Jeśli w marzeniach sennych idziesz z psem na spacer to dostajesz sygnał, że wreszcie chcesz ustabilizować się w życiu, zresztą przyszedł na to już najwyższy czas.
 
Sen o myśliwskim psie przestrzega przed tym, że kupujesz przedmioty niewłaściwego pochodzenia. Jeżeli we śnie widzisz polującego psa, to jest to zapowiedzią wielu przykrości. Być napadniętym przez psa w czasie snu to przestroga, że musisz być teraz ostrożny we wszystkim, co w życiu robisz. Kiedy podczas snu to ty szczujesz kogoś psem oznacza to, że w najbliższym czasie przysporzysz sobie niemało wrogów. Sen, w którym słyszysz szczekającego psa jest przestrogą, że musisz teraz zachować odpowiednią czujność.
 
Pies na smyczy symbolizuje kogoś nieżyczliwego w pracy. Jeśli w swoim śnie widzisz głodnego psa oznacza to, że zupełnie daremnie troszczysz się o niektóre sprawy. Jeśli w swoim śnie widzisz kilka psów, które szarpią się między sobą, to sen ten zapowiada dość poważny spór w rodzinie. Może to być konflikt, który trwać będzie przez sporą ilość lat.
 
Sen, w którym głównym motywem stał się wyjący pies oznacza ogromne niebezpieczeństwo, które grozić ci będzie w najbliższym czasie. Jeżeli natomiast spotkaniu z psem we śnie towarzyszy lęk, może to oznaczać, że w rodzinie pojawią się komplikacje i kłótnie. Gdy twoje sny traktują o psach na łańcuchu, czujesz samotność, smutek i niedocenienie przez ludzi. Natomiast oglądanie psiej budy podczas snu to sygnał, że sam zejdziesz na psy.

Skomentuj sen

autor komentarza: Gaba
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.08
0
0

Mam dostać awans, a w moim śnie pojawiły się śliczne, zdrowe szczeniaki. Cieszy mnie to bo oznacza, że wszystko powinno pójść po mojej myśli. :)

autor komentarza: Anna
Dodano: 7.01
0
0

Ugryzł mnie pies we śnie. Mam wrażenie, że koleżanki w pracy mówią o mnie za moimi plecami. Te interpretację są super !


x