senSen o martwym dziecku

Znaczenie snu martwe dziecko może być bardzo różne, ponieważ nie koniecznie musi ono odnosić się właśnie do dzieci. Tym dzieckiem, które widzimy we śnie mogą być na przykład jakieś plany lub projekty. Według sennika martwe dziecko jednak nie zapowiada raczej nic korzystnego. Sen o martwym dziecku często jest symbolem tego, czego nie udało Ci się zrealizować w życiu rzeczywistym. 
  
Jeżeli śni Ci się, że tylko widzisz z daleka martwe dziecko, to może to oznaczać, że masz problemy z zajściem w ciąże. Jest to dla Ciebie olbrzymie zmartwienie, dlatego właśnie tego typu symbol pojawia się w marzeniach sennych. Z kolei dla mężczyzny tego typu sen może oznaczać, że bardzo pragnie dziecka, ale jego małżonka nie jest w stanie mu go dać. 

Martwe dziecko może też zapowiadać stratę, której doświadczysz w swoim życiu. I może to być strata zarówno materialna, jak i duchowa. Będzie to ponadto strata, która bardzo odbije się na Twoim stanie emocjonalnym. 

Sen o martwym dziecku, które ożyło znaczy, że bardzo martwisz się o swoją rodzinę i o to, jak w prawdziwym życiu postępują Twoi bliscy. 

Martwe dziecko urodzić to zapowiedź ogromnych strat pod kątem materialnym. Stracisz coś, na co pracowałeś przez wiele lat. Strata jednak nie będzie wynikiem Twoich bezpośrednich działań, a raczej działań innych osób lub po prostu przypadku.


Skomentuj sen

autor komentarza: Felicja
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 31.08
0
0

Sen o martwym dziecku to bardzo przykry sen. Nie życzę nikomu.

autor komentarza: Roxa
Dodano: 18.08
0
1

Zgadzam się z poprzednikiem, ja też wolałabym nie mieć takiego snu, ale niestety dziś w nocy miałam sen o martwym dziecku, plus był taki, że to jednak nie było moje, więc aż tak nie bolało... Interpretacje sprawdzę wszystkie.

autor komentarza: Greta
Dodano: 19.11
0
0

Wolałabym nie mieć takiego snu.

autor komentarza: Martunia
Dodano: 4.03
0
0

Jakiś rok miałam problemy z zajściem w ciążę i miałam sen o martwym dziecku - sprawdza sie.

autor komentarza: kornelia
Dodano: 21.09
0
0

Nie chciałabym mieć takiego snu :/


x