Inne nazwy snu:

sen o niewierności, sen o zdradzie, sen o zdradzie męża, sen o zdradzie żony, zdradzać

Zdrada to coś, co potrafi zabić nawet najsolidniejsze małżeństwo czy miłość, która wydawała się być tą „na zawsze”. Jeżeli popatrzymy na dzisiejszy świat, zrozumiemy, że to zjawisko przydarza się coraz więcej ludziom. Kojarzy się ona negatywnie większości z nas. Stanowi intensywne źródło emocji, głównie tych złych, które wiążą się z urażoną dumą, zniszczonym zaufaniem, upokorzeniem, złością, nienawiścią i co najważniejsze- często także decyzją o zakończeniu wspólnego życia.
senSen o małżeńskiej zdradzie

Takie zdarzenie powoduje różne urazy psychiczne, które uwidaczniają się w późniejszych relacjach z innymi osobami. Motyw niewierności pojawiający się we śnie sprawia, że czujemy niepewność, a może też strach. Należy jednak pamiętać, że niekoniecznie musi dojść do zdrady na jawie. Jak więc mamy rozumieć sen o zdradzie małżeńskiej?
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Twój związek naprawdę cierpi z powodu braku komunikacji w przypadku snu o zdradzie małżeńskiej.  Ponadto uważasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań.
  • Jeżeli zdradzasz we śnie swoją żonę lub męża, wówczas w niedalekiej przyszłości będziesz zmagać się z kłopotami, które pojawią się z powodu Twojego nieuczciwego postępowania.
  • Niewierność żony jako temat przewodni snu oznacza, że brakuje Ci pewności siebie w Twoim małżeństwie. Ponadto za często pokazujesz zazdrość.
  • Sen o zdradzie żony potwierdza, że pragniesz mian w swoim bezbarwnym życiu, stąd też Twoja chęć doznawania nowych odczuć i przeżywania nowych wrażeń.
  • Snowi o niewierności żony można przypisywać następujące znaczenie: nie spotka Cię zdrada ze strony Twojej drugiej połówki, ale zmierzysz się z innymi problemami, które dotkną Twoje małżeństwo.
  • Sen o zdradzie małżonki z bliskim przyjacielem męża jest przejawem tego, że musisz rozważyć dalszy sens istnienia swojego związku małżeńskiego.
  • Zdrada męża we śnie może oznaczać paraliżujący strach, który uniemożliwia Twoje działania oraz brak wiary we własne możliwości.

Skomentuj sen

autor komentarza: Marta
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.05
0
0

Odkąd zdrada pojawiła się moim małżeństwie, często śnię że mój mąż mnie zdradza.

autor komentarza: Patrycja
Dodano: 17.02
0
0

Zdrada małżeńska nie należy do przyjemnych snów.

autor komentarza: Lucyna
Dodano: 11.01
0
0

Moim ostatnim snem był motyw zdrady małżeńskiej.

autor komentarza: Piotrek
Dodano: 29.12
0
0

Przyśnił mi się sen, który dotyczył zdrady mojej żony. Będę teraz się Jej bardziej przyglądał i obserwował.

autor komentarza: Ela
Dodano: 31.08
0
0

Mam nadzieję, że nigdy nie przyśni mi się taki sen o małżeńskiej zdradzie. Chociaż chyba i tak wolę sen niż taką rzeczywistość.

autor komentarza: Kasandra
Dodano: 18.08
0
0

Nikomu nie życzę takich snów, a tym bardziej aby to była jawa...

autor komentarza: R.
Dodano: 14.08
0
0

Miałam taki sen, był na tyle intensywny, że rano nie mogłam się ogarnąć... Dodatkowo mąż tego ranka wstał wcześniej, żeby wziać prysznic i nie widząc go po przebudzenia wpadłam w jeszcze większy szał... Nikomu nie życzę takich snów.


x