Sennik Podaj minimum 4 znaki. jeż Sen o biciu tory

senSen o łóżku

Sen o łóżku może być interpretowany na wiele sposobów. Wiele zależy od całego kontekstu snu, jak również od tego jak łóżko wygląda w marzeniach sennych - jego wielkość, wybarwienie, styl. Według wielu senników łóżko we śnie nawiązuje do znanego wszystkim powiedzenia "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz". Tak więc jest to sugestia, że należy wreszcie zaakceptować swoją sytuację życiową, ponieważ jest ona w dużej mierze zależna od tego jak postępujemy w codziennym życiu. Warto szanować swoje dotychczasowe osiągnięcia, a z porażek i błędów wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Łóżko we śnie dla kobiety jest zapowiedzią nowego chłopaka, albo kochanka. Z kolei dla mężczyzn to zapowiedź szybkiego małżeństwa.

Jeżeli w naszym śnie leżymy w łóżku to jest to zwiastun odwiedzin znajomych, których nie widzieliśmy już od wielu lat, a za którymi bardzo tęsknimy. Jednak według sennika staropolskiego sen o tym, że leżymy w łóżku zapowiada poważną chorobę.

Nieruchome leżenie w łóżku jest symbolem apatii i zmęczenia, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Warto więc poświęcić nieco czasu na odpoczynek i relaks. Pozwoli to bowiem odzyskać siły i poprawić humor.

Wstawanie z łóżka jest zapowiedzią poprawy sytuacji życiowej. Poprawa ta może dotyczyć na przykład spraw zawodowych, zdrowia.

Czyste łóżko widziane we śnie to zwiastun końca kłopotów, które już od dawna towarzyszyły nam w życiu.

Z kolei brudne łóżko to bardzo zły znak. Jest to bowiem ostrzeżenie przed poważną chorobą. 

Jeżeli we śnie widzimy łóżko, które stoi na podwórku, to jest to zapowiedź dobrobytu.

Natomiast skromne łóżko polowe zwiastuje kłopoty.

Sen, w którym widzimy naszego krewnego leżącego w łóżku zapowiada, że osoba ta może borykać się z jakimiś problemami zdrowotnymi.

Zamiana dużego i wygodnego łóżka na małe jest zapowiedzią rozstania z ukochaną osobą.

Ścielenie łóżka we śnie zwiastuje, że już niedługo udamy się w wymarzona podróż, w bardzo odległe miejsce. Będzie to nasza przygoda życia.

Spadanie z łóżka we śnie jest sugestią, że powinniśmy zdecydowanie ostrożniej postępować w interesach. Każdy nierozważny krok może bowiem kosztować nas wysoką cenę.


Skomentuj sen

autor komentarzu: ~KennethRam
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.01
0
0

купить мягкую мебель недорого украина https://sofa-design.kiev.ua/uglovyie-divanyi/

autor komentarzu: ~Wicky
Dodano: 18.10
0
0

Spadłam z łóżka i jedyne co się nabawiłam to kontuzji :D

autor komentarzu: ~erotoman
Dodano: 10.07
0
0

lubię sny erotyczne

autor komentarzu: adam
Dodano: 15.06
0
0

dziwne - ale mój sen sie sprawdził ! sniło mi sie ze zleciałem z łóżka - wysokiego włóżka pietrowego. Okazało sie ze mnie oszukiwali pracownicy.

autor komentarzu: ~Darek_Wojt
Dodano: 10.04
0
0

Dzięki za interpretację :)

autor komentarzu:
Dodano: 20.02
0
0

Zhheherhrh eg egemtr hrggwe wes egemtrghdfbsgd rwtwrqw

autor komentarzu:
Dodano: 27.01
0
0

Pokemon Duel hack has set aside calm a long opportunity to create before we concluded that it be discharged for open utilize.

autor komentarzu: wera12
Dodano: 17.11
0
0

a moj sen sie nie sprawdzil ;) chyba ze jeszcze wszystko przede mną...

autor komentarzu: Iga
Dodano: 28.09
0
0

sen mi sie sprawdzil.. niedawno snilo mi sie czyste lozko. bylo tak idealnie zascielone. zmienilam posciel, ktora byla swieza i pachnaca. lozko bylo duze i przestronne. i nagle w koncu udalo mi sie uporac z klopotami w zyciu i poki co wszystko dobrze sie uklada