Inne nazwy snu:

samolot we śnie, lot samolotem sennik

Lotnisko, miejsce bardzo dynamiczne, hałaśliwe, pełne ludzi, który ciągle się spieszą. To miejsce wyczekiwanego spotkania z kimś, kogo powrotu trudno się doczekać, to także miejsce pożegnań. Jak zatem właściwie interpretować sen, którego tematem jest lotnisko?
senSen o lotnisku

  • Jak większość snów, sen o lotnisku ma kilka znaczeń, symboli, odnosi się do kilku płaszczyzn życia człowieka. 
  • Jeśli śniący śni, że czeka na kogoś na lotnisku, to może ten sen być odzwierciedleniem rzeczywistej sytuacji, kiedy to śniący spodziewa się czyjejś wizyty i ta sytuacja tkwi w jego świadomości. Może też być zapowiedzią nowej, bardzo udanej znajomości, która przetrwa upływ czasu, będzie to bardzo istotna, ważna relacja. 
  • Jeśli śniący ma sen, w którym widzi opuszczone lotnisko, to taki sen jest symbolem braku rozwoju w życiu śniącego, to oznaka, że ciągle on tkwi w jednym miejscu, nie rozwija się . Ta sytuacja negatywnie wpływa na psychikę śniącego. Jest więc dobry moment, by poczynić próby zmiany tej niekorzystnej sytuacji, najwyższy, a może już nawet ostatni moment na podjęcie działań mających na celu wyjście z tej niekorzystnej sytuacji.

Skomentuj sen

autor komentarza: Mariusz
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.05
0
0

Jakiś czas temu mój najlepszy przyjaciel wyleciał za granicę. Ostatnio miałem sen, że wrócił do Polski i pojechałem po niego na lotnisko.

autor komentarza: Zuza
Dodano: 11.01
0
0

Śnił mi się sen, że na lotnisku na którym byłam podłożono bombę. Wybuchła panika, ludzie zaczęli uciekać, później mój sen się skończył.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Miałam sen o lotnisku, na którym na kogoś czekałam.Sen jak najbardziej się sprawdzi ponieważ czekam na przyjazd mojego chłopaka.

autor komentarza: Sarunia
Dodano: 15.09
0
0

Zastanawiałam się co oznacza sen o lotnisku, dopóki nie przypomniałam sobie, że od kilku miesięcy oczekuję na upragniony przyjazd mojej cioci zza granicy. Sen się sprawdza.Fajnie, że można przeczytać opis swojego snu w senniku.

autor komentarza: Mariusz
Dodano: 31.08
0
0

Uwielbiam wszystko co kojarzy się z samolotami i lotnictwem. Sny o lotnisku pojawiają się więc u mnie regularnie.

autor komentarza: Agnieszka
Dodano: 18.08
0
0

Myślę, że sny o lotnisku trzeba podobnie odbierać jak te o stacji kolejowej lub przystanku. Wszystkie służą do tego samego.

autor komentarza: Bartosz
Dodano: 14.08
0
0

Mieliście kiedyś taki sen o lotnisku, które nigdy się nie kończy? Ja tak i do tego nie było płaskie tylko miało pofałdowania terenu.

autor komentarza: Martyna
Dodano: 5.08
0
0

Sen zgadza się z moją sytuacją. Pamiętam, że we śnie czekałam na bliską mi osobę. Kolejnego dnia faktycznie miałam odebrać ukochanego z lotniska. Jedyne co się różniło to miejsce, gdyż było to całkiem obce mi lotnisko. Ten sen wywołała pewnie ekscytacja i oczekiwanie na przyjazd tej osoby.


x