pożar samochodu Sennik seks z byłym Starzec Cmentarz

Inne nazwy snu:

lalka we śnie znaczenie, widzieć we śnie lalkę, zabawki we śnie, bawić się lalką sennik

Sny o lalce to odzwierciedlenie pragnień i marzeń, ukrytych uczuć. To przeniesienie do czasów dzieciństwa, czasu beztroskiej zabawy i radości. To oznaka, że w życiu ominęło śniącą osobę wiele ważnych momentów, do których nie ma już powrotu.
senSen o lalce

  • Lalka we śnie symbolizuje osobę nie do końca szczerą, pozbawianą autentyczności, pełną sprzecznych uczuć. To bardzo często pusta osoba zwracająca uwagę na siebie, niż na innych. Jest zdolna do przedmiotowego traktowania ludzi. Jest to osoba o trudnym charakterze, sprawiającym kłopoty w relacjach z innymi.
  • Sen o lalce, w którym śniący kupuje lalkę może być zapowiedzią życiowego zawodu, rozczarowania tej osoby. Bycie lalką we śnie to oznaka dużego bogactwa, które, niestety śniąca osoba w bardzo szybkim tempie roztrwoni. Jest to oznaką braku poszanowania pieniędzy i majątku.
  • Widok wielu lalek we śnie ma pozytywne znaczenie, śniąca o tym osoba może się spodziewać w najbliższym czasie bardzo dobrej zabawy, która pozwoli odpocząć od monotonii codzienności. 
  • Widok lalki we śnie ostrzega, by komuś nie sprawić przykrości, nie skrzywdzić go, celowo lub nieświadomie.
  • Lalka we śnie starszych to zapowiedź spokojnej starości, pozbawionej większych zmartwień i trosk.

Skomentuj sen

autor komentarza: ~Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.09
0
0

Interpretacja mojego snu jest pozytywna. Nie mogę się doczekać dobrej zabawy.

autor komentarza: Kinga 22
Dodano: 12.08
0
0

Ostatnio babcia opowiadała mi, że często śni jej się lalka. Sprawdziłam znaczenie snu w senniku, gdyż babcia jest bardzo przesądna. Tak bardzo się ucieszyła kiedy opowiedziałam jej, że jest to pozytywny znak.

autor komentarza: Lidia
Dodano: 6.08
0
0

Cieszę się, że nie muszę się o nic martwic. Wspaniałe wieści.

autor komentarza: Julka13
Dodano: 7.01
0
0

Babcia powiedziała mi dzisiaj o lalce którą widziała przez sen. Postanowiłam sprawdzić jego znaczenie. Kiedy jej o nim opowiedziałam bardzo się ucieszyła.

autor komentarza: ~Hania
Dodano: 18.10
0
0

Lalki mnie przerażają.. :/


x