senSen o kochanku

Sen o kochanku wskazuje na problemy w związku. Może brakuje w nim miłości, wsparcia, nie układa się wam w sprawach seksualnych. Dla osób samotnych znaczenie snu kochanek to potrzeba bliskości z drugim człowiekiem. 

Jeśli we śnie jesteś kochankiem/kochanką, zanim zaczniesz coś robić, pomyśl dwa razy. Seks z kochankiem symbolizuje brak ostrożności. Kiedy się z nim kłócisz, jest to zapowiedź ciężkich chwil. Kochanek żony lub męża we śnie oznacza, że masz wokół siebie przyjaciół, którzy są gotowi Cię wspierać. Znaczenie snu kochanek, kiedy z nim rozmawiasz to szczęśliwe małżeństwo. Gdy się z nim bijesz, przygotuj się na nieprzyjemne doświadczenia. Dwoje kochanków we śnie zwiastuje udane życie rodzinne. 

Gdy spotykasz byłego kochanka we śnie, Twoja wierność może być wystawiona na wielką próbę. Przepraszanie kochanka w śnie oznacza porozumienie z partnerem. Jeśli jesteś ze swoim kochankiem, uczucie między obecnym partnerem zaczyna wygasać.

Skomentuj sen

autor komentarza: Iwona
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 3.05
0
0

Co może znaczyć sen o kochanku z którym się kłócę?

autor komentarza: Karolina
Dodano: 17.02
0
0

Wiele razy śniłam o swoim kochanku z przeszłości.

autor komentarza: Sylwia
Dodano: 11.01
0
0

Sennik się sprawdził.

autor komentarza: Dorota
Dodano: 29.12
0
0

Przyśnił mi się mój kochanek sprzed kilkunastu lat, który oznajmił, że o naszym romansie powie mojemu mężowi. Nie wiem co mam sądzić o tym śnie.

autor komentarza: Angelika
Dodano: 16.12
0
0

Spotkałam kochanka we śnie i co teraz?

autor komentarza: Tosia
Dodano: 12.08
0
0

Dziwna sprawa. Nie mam żadnych problemów w związku a mimo to przyśnił mi się sen o kochanku.

autor komentarza: ~Adelina
Dodano: 7.08
0
0

Bardzo nieswojo czułam się gdy przytrafił mi się sen o kochanku... Mam męża wszystko między nami jest idealnie a tu takie coś.

autor komentarza: Maksx
Dodano: 19.11
0
0

Na szczęście moja żona nie ma takich snów.

autor komentarza: Paula06
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że do mojego męża w naszym domu przyszła jego kochanka i o wszystkim mi powiedziała. Sennik ma rację, mam wokół siebie przyjaciół na których mogę zawsze polegać. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

autor komentarza: Drake
Dodano: 10.01
0
0

Super sprawdzony sennik... Sen o kochanku a po kilku dniach problemy w rodzinie i w moich finansach!


x