senSen o kluczach

Według sennika klucze w marzeniach sennych mogą mieć bardzo bogatą symbolikę. Klucz pojawiający się we śnie to niejednokrotnie wizja pewnych zmian, albo wskazówka do rozwiązania życiowych problemów. Kiedy tylko śni nam się klucz warto podejmować w życiu nieco odważniejsze decyzje, albowiem będą one zawsze trafne. Sen o kluczach według wielu senników oznacza akt seksualny. Jednak wiele interpretacji przedstawia jeszcze zupełnie inne znaczenie tego snu.

Jeżeli we śnie gubimy klucz znaczy to, że bardzo boimy się zmian i rzeczywistości, która nas otacza. Sen o zgubieniu klucza jest też czasem przestrogą przed kłótniami z bliskimi. Warto więc bardzo uważać na relacje w gronie rodzinnymi. Wszelkie spory lepiej rozwiązywać poprzez spokojną rozmowę, aby nie zaostrzać konfliktów.

Nieco inna interpretacja dotyczy zagubienia całego pęku kluczy. Taki sen bowiem sygnalizuje, że zbyt wiele szans przechodzi nam koło nosa. Warto wiec bardziej zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół nas, aby jak najczęściej korzystać z tego co niesie dla nas los.

Sen o odnalezieniu zagubionego klucza sugeruje, że do wielu spraw w życiu codziennym musimy podchodzić zdecydowanie z większą rozwagą i namysłem. Tylko wtedy bowiem unikniemy wielu problemów. Jednak według wielu senników znalezienie klucza we śnie to bardzo dobry znak. Taki sen bowiem według innych interpretacji znaczy, że uda nam się wreszcie rozwiązać bardzo poważny problem, z którym borykamy się już od wielu lat.

Jeżeli natomiast we śnie szukamy klucza, ale jednak go nie odnajdujemy, to zapowiedź, że ktoś odkryje nasze tajemnice.

Nowy klucz we śnie zapowiada bardzo ważne odkrycie, dzięki którym pojawią się nowe możliwości i opcje.

Sen o zamykaniu drzwi na klucz znaczy, że chcemy wreszcie zostawić za sobą pewne problemy i nierozwiązane sprawy. Sen taki wyraża chęć zamknięcia pewnego etapu w życiu.

Złamany klucz widziany we śnie jest zapowiedzią poważnej choroby lub nawet śmierci w najbliższym otoczeniu. Jest to jeden z najbardziej negatywnych symboli sennych związanych z kluczem widzianym we śnie.

Podglądanie przez dziurkę od klucza jest wróżbą złych wiadomości i wydarzeń, które mogą mieć miejsce w realnym życiu.


Skomentuj sen

autor komentarza: Stasio
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 20.11
0
0

Ostatnio w swoim śnie zgrubieniem klucze i szukałem ich przez cały cza trwania mszy.

autor komentarza: Daria
Dodano: 19.11
0
0

Symbol otwarcia nowego rozdziału w twoim życiu.

autor komentarza: Magdalena
Dodano: 1.03
0
0

Śniło mi się, że byłam w swoim mieszkaniu i zaczęłam się pakować, ponieważ wyprowadzałam się bardzo daleko. Gdy wychodziłam zamknęłam drzwi na klucz i odjechałam. Sennik ma racje, pragnę zostawić za sobą to co było i skupić się na tym co mam w chwili obecnej.

autor komentarza: jolka
Dodano: 17.11
0
0

czasem sni mi sie ze gubię klucze - musze zwracac wieksza uwage na to co dzieje sie w moim zyciu...


x