senSen o górach

Sen o górach może oznaczać, że porywasz się z motyką na księżyc, czyli obierasz sobie za bardzo wygórowane cele, a nie jesteś na nie przygotowany. Przemyśl jeszcze raz swoje decyzje i spójrz na swoje życie. Przy podejmowaniu się wielkich rzeczy łatwo zrobić sobie krzywdę. Według sennika góry są także symbolem niewierności. 

Kiedy widzisz we śnie góry, czekają Cię zaszczyty.

Jeśli się po nich wspinasz albo chodzisz, na Twojej drodze pojawią się przeszkody. Stanie na szczycie górskim we śnie oznacza, że pokonasz wszelkie trudności, nieprzyjaciół i osiągniesz sukces. Będziesz przy tym bardzo zadowolony z ze swojego położenia. Uważaj jednak, by nie zachłysnąć się swoim triumfem. Jeśli wchodzisz na górę i nie możesz pójść dalej, Twoje interesy są zagrożone, lepiej się im dobrze przyjrzyj.

Znaczenie snu góry, kiedy z nich spadasz, to wielkie rozczarowanie.

Góra lodowa widziana podczas snu to symbol spraw i uczuć, które skrywasz głęboko w swoim wnętrzu. 

Podziwianie gór we śnie zwiastuje podjęcie ważnej życiowej decyzji. Obserwowanie górskich szczytów oznacza natomiast, że ktoś będzie Cię chwalił za Twoją ciężką pracę. 

Dla zakochanych góry symbolizują przeszkody w zawarciu małżeństwa.

Góry z ruinami widziane we śnie to zwiastun przeszkód, które pojawią się w Twoim życiu. 

Góry ze śniegiem widziane we śnie to zapowiedź, że wkrótce ktoś nam nieznajomy bardzo nam pomoże w ważnej dla nas kwestii. 

Skały są symbolem trwałości i podstawy działania. Wysokie skały symbolizują znakomite przedsięwzięcie. Kiedy chcemy się na nie wspiąć a nie możemy tego zrobić, czeka nas porażka. Wdrapywanie się na skały oznacza, że jakieś sprawa będzie się bardzo długo ciągnęła. Gdy z trudem chodzisz ze skały, stracisz znajomego lub krewnego. Spadnięcie z niej jest natomiast oznaką rychłego nieszczęścia.  


Skomentuj sen

autor komentarza: Darek
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 19.11
0
0

Ja tam lubie nasze polskie góry, tylko, że w zimie trochę lipa z nartami. Ale interpretacja snu trafiona.


x