senSen o fryzjerze

Sen o fryzjerze symbolizuje pewne decyzje, które już w życiu podjęliśmy albo właśnie je podejmujemy. Według sennika fryzjer widziany we śnie może także symbolizować nieprzychylnych ludzi, którzy chcą się wtrącać w nasze sprawy. Należy więc rozejrzeć się dobrze wokół, by ich dostrzec i nie pozwolić im na wywieranie na nas wpływu.  Sen o wizycie u fryzjera może także być sygnałem do traktowania innych z większym szacunkiem oraz wyzbycia się egoizmu. 

Wizyta u fryzjera jest ostrzeżeniem przed podjęciem pochopnej, nieprzemyślanej decyzji. Warto choć na chwilę zastanowić się jeszcze nad sensem wykonywanych działań.

Kiedy sen ten pojawia się u osób, które są fryzjerami, powinne one pilnować się przed niewłaściwym zachowaniem, ponieważ poprzez negatywne cechy charakteru mogą skrzywdzić nawet swoich bliskich. 

Ścinanie włosów czy zmiana fryzury we śnie zwiastuje nadejście harmonii i odcięcia się od przeszłości, by zacząć życie od nowa.

Farbowanie i układanie włosów również jest dobrym znakiem. W naszym życiu nastąpi wiele pozytywnych zmian, zarówno tych wewnętrznych, jak i związanych z wyglądem. Dla osób samotnych jest to wróżba poznania kogoś oraz wspólnych planów na życie. Dla ludzi z związkach natomiast sen ten jest szansą na zdobycie lepszej pracy, zmianę mieszkania albo narodziny potomka.

Kiedy fryzjer nas czesze wróży to finansowy sukces. Pomoże Ci on w rozwiązaniu wielu problemów, którymi się martwisz. 

Jeśli fryzjer śni się młodej kobiecie oznacza to, że poprawi się jej sytuacja finansowa. Kiedy fryzjerem jest kobieta, czeka Cię romans, a kiedy mężczyzna, kłopoty sercowe. 

Gdy fryzjer nas skaleczył podczas obcinania włosów, nie powinniśmy się aż tak przejmować negatywnymi opiniami czy plotkowaniem innych. W końcu znudzi im się obgadywanie.


Skomentuj sen

autor komentarza: Ula45
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 20.11
0
0

Wizyta w salonie fryzjerskim we śnie może mieć wiele znaczeń, wszystko zależy od zachowania samego fryzjera i tego, co właściwe we śnie robi.

autor komentarza: Jerzyk
Dodano: 19.11
1
0

Sen o fryzjerze oznacza zmianę twojego nastawienia do czegoś.


x