senSen o filmie

Znaczenie snu film to przede wszystkim przeszłość, której nie możemy już odwrócić, nieuchronny bieg wydarzeń oraz nasza pamięć gromadząca przeróżne wspomnienia. Motyw filmu przejawiający się we śnie jest wyrazem tęsknoty za bogactwem oraz sławą. Gatunek filmu zazwyczaj określa dokładnie to, czego pragniemy i brakuje nam tego w życiu.

Sen o filmie obrazuje doskonale to, o czym marzymy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Według sennika jest on jednak oznaką oderwania od rzeczywistości, powinniśmy zacząć trzeźwiej myśleć i twardo stąpać po ziemi. 

Kiedy we śnie jesteś producentem filmowym, będziesz skłonny do większego ryzyka, co jednak Ci się bardzo opłaci. 

Film czarno-biały wróży konsekwencje monotonii i szarej rzeczywistości, która Cię otacza. Musisz coś zrobić ze swoim życiem, by stało się barwniejsze.

Film kolorowy symbolizuje sytuacje, które dawno temu minęły.

Film rysunkowy obrazuje Twoje niedojrzałe podejście do życia, musisz spoważnieć i zastanowić się czego chcesz od życia. 

Jeśli śni Ci się, że oglądasz film, do Twojego życia wkradła się nuda, zrób z tym coś. Jeżeli film jest przerwany przez coś, nie oglądaj się na innych, weź sprawy w swoje ręce.

Kiedy występujesz w filmie, nowo poznana osoba zrobi dla Ciebie coś wielkiego i będziesz jej bardzo wdzięczna.

Kiedy oglądasz film w kinie, tęsknisz za czymś, co jest nieosiągalne i musisz się z tym pogodzić. 

Oglądanie filmu z własnego życia oznacza, że dręczą Cię wydarzenia, które już dawno miały miejsce. Musisz się z nimi uporać i przezwyciężyć swoje lęki. 

Oglądanie we śnie horroru odzwierciedla Twoje lęki i obawy, ale też sygnalizuje, że czekają Cię emocje, których długo nie zapomnisz.

Kiedy oglądasz komedię, jesteś osobą radosną, z pozytywnym nastawieniem do życia lub powinieneś się taką osobą stać, zacząć bardziej doceniać to, co Cie otacza zamiast ciągle się zamartwiać. 


Skomentuj sen

autor komentarza: Klaudiusz
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 20.11
0
0

Dobrze, że mi się nie urwał film podczas ostatniego snu. Miałem piękny sen, że byłem aktorem w filmie akcji. Pościgi, wybuchy...

autor komentarza: El_Profesor
Dodano: 19.11
0
0

Sen o filmie może oznaczać wiele, w zależności co w tym filmie było i najważniejsze jaki gatunek tego filmu.

autor komentarza: tamara
Dodano: 17.11
0
0

wczoraj snilo mi sie ze grałam w filmie. byłam wielką diwą ;) bardzo podobał mi is eten sen. Ciekawe tylko, czy sie sprawdzi


x