Inne nazwy snu:

sennik eks, sen o byłym chłopaku, sen o byłej dziewczynie

Sen, w którym pojawia się były chłopak, można interpretować na wiele sposobów, wszystko zależy od kontekstu. Jeśli przyśni ci się śmierć byłego partnera to oznacza, że jesteś gotowa do ostatecznego zamknięcia tego rozdziału w swoim życiu. Już nie żałujesz dawnego związku i zdajesz sobie sprawę, że musisz przejść nad nim do porządku dziennego. Czujesz teraz gotowość, aby zaangażować się poważnie w nowy związek lub jeszcze mocniej w obecny.
senSen o eks

Jeśli śnisz o tym, że to ty zabijasz swojego byłego partnera to najczęściej jest to sen o pozytywnym znaczeniu - twój umysł próbuje pozbyć się wszystkiego, co jest z nim związane. Twoja chęć pójścia do przodu jest silniejsza niż wspomnienia i uczucia, które być może nadal żywisz do "eks". Jeśli nie udaje ci się we śnie zabić byłego partnera to twoje uczucia i przywiązanie do niego są wciąż zbyt silne.

Ogólnie rzecz biorąc pojawienie się we śnie byłego partnera oznacza brak równowagi pomiędzy teraźniejszością, a wydarzeniami z przeszłości. Często takie sny są oznaką zagubienia i rozpamiętywania zdarzeń, które już minęły. Jeśli przyśni ci się były partner to jest to jasny sygnał, że czas najwyższy skupić się na byciu tu i teraz, a nie żyć przeszłymi sprawami. Taki sen można też interpretować w ten sposób, że między tobą a "eks" może jeszcze nie wszystko do końca wyjaśnione. Czas to naprawić, bo taki stan zawieszenia nie jest dla ciebie dobry i może mieć negatywny wpływ na twoje nowe związki.

Bardziej szczegółowo można odczytać znaczenie snu, zwracając uwagę na kontekst i tak na przykład, jeśli "eks" chce wrócić do ciebie to znaczy, że decyzja o zakończeniu związku może nie była słuszna lub do końca przemyślana, ale czasu już nie cofniesz, więc lepiej będzie po prostu zaakceptować zmiany. Jeśli były partner wyznaje ci miłość to prawdopodobnie dowiesz się czegoś, co mile cię zaskoczy (nie będzie to związane z "eks"). 

Kiedy zdradzasz obecnego partnera z byłym chłopakiem to nie doceniasz tego, co obecnie posiadasz. Musisz bliżej przyjrzeć się swojemu ukochanemu i dostrzec jego zalety - doceń to, ile dostajesz od losu. Jeśli podczas snu mścisz się na "eks" to znaczy, że nadal żywisz do niego urazę i nie możesz mu wybaczyć. Ta niechęć jest bardzo niezdrowa, musisz się jej pozbyć i ruszyć dalej ze swoim życiem.

Skomentuj sen

autor komentarzu: ~raddooo
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 22.11
0
0

to chyba mój najczęstszy sen... bardzo często śni mi się moja byłą partnerka. ..


x