senSen o dziurze w zębie

Według sennika dziura w zębie oznacza zawistnych współpracowników i problemy, które będą z tego wynikać. Kiedy widzimy we śnie dziurę w zębie, obawiamy się jakichś wydarzeń, które mają wkrótce nadejść. Sen o dziurze w naszym zębie obrazuje najlepszy czas na rozwiązanie pewnego problemu.

Znaczenie snu dziura w zębie kiedy ją leczymy to obietnica pomyślności w działaniu. Teraz poczynione przez Ciebie kroki zaczną przynosić oczekiwane rezultaty. 

Jeśli śni Ci się dziura w zębie, możesz się również spodziewać pewnych problemów i smutków. Ponadto może to także być sygnał do lepszego zadbania o swoje zdrowie, ponieważ mogą dotknąć nas pewne dolegliwości. 

Zepsute zęby symbolizują we śnie ostrzeżenie, by nie wplątać się w niejasne relacje, z których ciężko będzie się uwolnić. To także ostrzeżenie przed porażką lub stratą. 

Wyrywanie zębów zwiastuje dla nas problemy finansowe, uporządkowanie pewnych spraw albo niespełnienie się oczekiwań wobec pewnych kwestii, które były dla nas bardzo ważne. 

Sen o ruszających się zębach zapowiada brak wiły witalnej, ale też nie osiągnięcie upragnionego sukcesu. 

Brudne zęby to oznaka zdradzenia i przechytrzenia Cię przez osobę, po której być może się nawet tego nie spodziewałeś. 

Jeśli we śnie myjesz zęby, na jawie starasz się być zawsze poprawny i postępować zgodnie z ustalonymi zasadami, jednak mimo, że jest to pozytywna cecha, może nie doprowadzić Cię ona do celu doprowadzić do postrzegania Cię jako osobę nudną i mało kreatywną.


Skomentuj sen

autor komentarza: Mark
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 7.01
0
0

Śnią mi się zepsute zęby, czy to może oznaczać kłopoty ? Mam nadzieje, że ten sen się nie sprawdzi.

autor komentarza: ~Kaika
Dodano: 29.12
0
0

W sumie sama nie wiem... śniło mi się że pomiędzy dwoma zębami na środku miałam dziurę... wytłumaczyć mi ktoś może co mnie czeka? :">

autor komentarza: Dora
Dodano: 19.11
0
0

Symbol tego, że masz dusze poczucie winy.

autor komentarza: Kamila
Dodano: 5.03
0
0

sprawdzilo sie wszystko :)

autor komentarza: Monia
Dodano: 1.03
0
0

Miałam sen, że nagle wszystkie zęby zaczęły mi się ruszać. Jeden po drugim. Coś okropnego. Niestety znaczenie się sprawdziło, nie osiągnęłam tego co zamierzałam :(

autor komentarza: Marcin
Dodano: 1.03
0
0

Miałem sen o dziurze w zębie . Sennik się sprawdził, miałem kłopoty finansowe.


x