senSen o deszczu za oknem

Często głównym motywem snu jest widok padającego za oknem deszczu. Sen o deszczu za oknem to najczęściej znak, że bardzo tęsknisz za tym co było. Może tutaj chodzić o pewne sytuacje z przeszłości, jak również o ludzi, których spotykałeś na swojej drodze. Sen taki jest też swego rodzaju wyrazem przygnębienia związanego z tęsknotą za tym co było.
Jeżeli we śnie widzisz deszcz to jest to dla ciebie bardzo dobry znak. Sen taki oznacza bowiem, że nadejdą dla ciebie wreszcie bardzo dobre czasy.
Kiedy we śnie słyszysz padający deszcz jest to zapowiedź ostatecznego zwycięstwa nad konkurencją.
Sen, w którym moczy cię deszcz oznacza, że swoje szczęście znajdziesz jednak w miejscu, w którym zupełnie się tego nie spodziewałeś.
Jeżeli śni ci się, że przemokłeś zupełnie do suchej nitki to sen taki zapowiada nadejście choroby. Nie chodzi jednak o nic poważnego. Będzie to jakaś infekcja albo przeziębienie. Warto więc teraz zadbać o swoje zdrowie.
Jeżeli udaje ci się we śnie ochronić przed deszczem to możesz teraz spodziewać się w życiu nadejścia sporych zysków.
Sen, w którym bardzo marzniesz na deszczu zapowiada sporo nieprzyjemnych zdarzeń.
Jeżeli widzisz we śnie jak na przemian pada deszcz i świeci słońce to jest wyraz szczęścia ale przez łzy. Jest to nawiązanie do tego, że już nie wiesz jak odnosić się do pewnych wydarzeń w twoim życiu.
Jeśli głównym motywem twojego snu jest lekki wiosenny deszczyk i towarzyszy mu tęcza to znak, że niedługo spędzisz miły i romantyczny czas z ukochaną osobą.
Jeśli we śnie widzisz bardzo rzęsisty deszcz, a towarzyszą mu jeszcze silne grzmoty jest to zapowiedź silnych przeżyć emocjonalnych jakie będą ci teraz towarzyszyć w życiu. Mogą być związane z jakimiś wydarzeniami, bądź też z pojawieniem się w twoim życiu pewnej osoby.
Deszcz ze śniegiem to dla ciebie sugestia, że w stosunku do pewnej osoby, która cię bardzo irytuje, powinieneś być jednak miły. Wykaż nieco więcej wyrozumiałości dla jej osoby.
Ulewny deszcz zapowiada, że już niedługo zdarzy się coś, co bardzo poprawi ci humor i sprawi, że będziesz się czuć doskonale przez wiele dni.
Mżawka oznacza, że w końcu ktoś doceni twoją bardzo ciężką pracę.

Skomentuj sen

autor komentarza: Luiza
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 7.10
0
0

Miałam taki bardzo przyjemny sen o deszczu za oknem... Bardzo przyjemnie mi się wtedy spało. Wreszcie udało mi się pokonać moją konkurencję.

autor komentarza: Ewa
Dodano: 25.09
0
0

Miałem sen o deszczu za oknem, podczas którego bardzo zmarzłem. Zapowiada to nieprzyjemne zdarzenia w moim życiu.

autor komentarza: Izabela
Dodano: 17.08
0
0

To pierwszy sennik, który pozwolił mi całkowicie wytłumaczyć mój sen o deszczu za oknem. Mogę polecić z czystym sumieniem.

autor komentarza: Piter
Dodano: 14.08
0
0

W moim śnie padał bardzo intensywny deszcz, jednak ja miałem ochronę i krople mnie nie dotykały. Bardzo ciekawy sennik.

autor komentarza: Kazio
Dodano: 19.11
1
0

Dobrze to słyszeć.

autor komentarza: Oliwia
Dodano: 4.03
0
0

miałam sen o deszczu za oknem - obecnie zdałam maturę - super sennik::))


x