senSen o czyjejś ciąży

Jeżeli miewasz sny o ciąży kogoś innego, to jest to dla ciebie bardzo dobry znak, gdyż możesz spodziewać się przypływu gotówki w niedługim czasie. Sen, w którym obserwujesz cudzy poród to znak, że w najbliższym czasie bardzo wzbogacisz się cudzym kosztem.

Natomiast ogólnie poród we śnie jest obrazem pewnego rodzaju oczyszczenia, odciążenia organizmu. Jeśli uczestniczymy w porodzie szczęśliwym, to oczekujmy radości i wielkiego szczęścia. Narodziny chłopca są symbolem nieodległego szczęścia w interesach, a dziewczynki bolesnych doświadczeń. Ciąża koleżanki to natomiast symbol niezadowolenia miłosnego. Jeżeli przyśnił nam się nieszczęśliwy poród, należy spodziewać się smutku i bólu.

Jeżeli samemu rodzimy we śnie, jest to dla nas zwiastunem korzyści i uwolnienia od trosk. Ciąża własna obecna w snach może też najzwyczajniej odnosić się do aktualnego stanu osoby śniącej, kiedy akurat znajduje się ona w ciąży. Sen o ciąży własnej bardzo często bywa również symbolem obawy przed zajściem w ciążę, szczególnie, gdy osoba śniąca nie pragnie mieć dzieci. Gdy młoda dziewczyna śni o ciąży własnej, to musi wystrzegać się skandali i plotek. Za to sen o ciąży własnej oznacza dla kobiety dojrzałej zapowiedź nadejścia bardzo dobrego okresu w jej życiu. Nasz bolesny poród to ostrzeżenie przed zbliżającą się chorobą. Ciężki poród we śnie jest symbolem nieszczęśliwego małżeństwa. Natomiast martwy płód oznacza żałobę.

Każdy sen o ciąży powinno się traktować jako zwiastun nadejścia czegoś zupełnie nowego w życiu, przejścia między różnymi jego etapami. Czasami sen o ciąży symbolizuje konieczność odnalezienia się w zupełnie nowej roli. Nie wolno się jednak przenigdy tej roli obawiać. Jeśli przyśniła się nam bliźniacza ciąża, powinniśmy spodziewać się osiągnięcia podwójnych korzyści w zaistniałej nowej sytuacji. Ciąża bliźniacza będąca w marzeniach sennych to także symbol bezpieczeństwa w biznesie, zadowolenia z życia. Widząc bliźnięta podczas snu należy spodziewać się poprawy sytuacji finansowej. Zdrowe bliźnięta są symbolem wielkiego spełnienia, chore natomiast zwiastują kłopoty rodzinne. Śniąc o bliźniętach jednojajowych, będziemy z siebie bardzo zadowoleni. Straty w finansach zwiastują natomiast bliźnięta syjamskie.

Skomentuj sen

autor komentarza: Marysia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.05
0
0

Ten sennik rzeczywiście się sprawdził. Polecam!

autor komentarza: Aneta
Dodano: 22.09
0
0

Śniła mi się moja koleżanka,że była w ciąży.Dostałam podwyżkę.Sennik się sprawdza.

autor komentarza: Edyta
Dodano: 18.08
0
0

Raz śniło mi się, że moi kumple byli w ciąży gdy im to powiedziałam to mnie wyśmiali twierdząc, że to brzuchy z piwa. Ale sen się sprawdził, wygrałam w totka niecałe 200 złotych. Postawiłam im piwo.

autor komentarza: Paula
Dodano: 17.08
0
0

Ale zaskoczenie! Niektóre znaczenia snu o czyjejś ciąży nie były mi wcale znane. Ciekawy sennik.

autor komentarza: Nana
Dodano: 14.08
0
0

Myślałam, że ciąża we śnie zawsze oznacza ciąże w rzeczywistości lub pomyślność. Warto poczytać senniki, można dowiedzieć się bardzo interesujących rzeczy.

autor komentarza: karola
Dodano: 5.03
0
0

sen o ciazy mamy sprawdzil sie


x