senSen o czerwonych butach

Czerwień jest kolorem kojarzącym się z namiętnością, miłością i pragnieniami, natomiast buty to symbol Twojej aktualnej sytuacji. Po połączeniu tych dwóch elementów otrzymujemy obraz naszego życia intymnego. Niezależnie od kontekstu, czerwone buty widziane we śnie odzwierciedlają seksualność śniącej osoby. Ponadto wskazują na świadomość własnej atrakcyjności.

 

Szczegółowe znaczenie:

 

-Gdy we śnie zakładasz czerwone buty, powinnaś przyjrzeć się swojej uległości pokusom. Jeżeli charakteryzujesz się podatnością na uleganie im albo zbyt szybko się im opierasz albo nie wszystkie mają dla Ciebie pomyślne zakończenie, może to znak, aby zacząć panować nad swoimi pragnieniami.

 

Inne znaczenie ma natomiast sen, w którym zakładasz czerwone szpilki. Oznacza to, że preferujesz przebywanie poza domem i oddawanie się rozrywkom.

 

-Brudne buty widziane we śnie to zapowiedź poznania sekretu drugiej osoby. Odkryte informacje mogą mieć znaczący wpływ na Wasze dalsze relacje.

 

-Czerwone buty na wysokim obcasie to wyraz zbyt wygórowanych oczekiwań, jakie masz wobec swojego partnera bądź partnerki.

 

-Sen, w którym widzisz, że Twoje buty są zniszczone, stanowi przestrogę przed niepohamowaną zazdrością. Może ona doprowadzić do rozpadu więzi. Namiętność, którą symbolizuje czerwony kolor, została zniszczona. Są dwa rozwiązania: obudowanie jej albo koniec związku.


Skomentuj sen

autor komentarza: Kasia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.09
0
0

Śniły mi się czerwone buty.Jestem świadoma swojej atrakcyjności.Polecam sennik.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Super sennik.Polecam każdemu.Trafne interpretacje.

autor komentarza: Gaba
Dodano: 18.08
0
0

Czy w czarnoksiężniku z krainy OZ dorotka miała czerwone buty? Śniła mi się ta bajka i że to ja nosiłam te buty i stukałam obcasikami. Miły sen ale dziwne, że odnosi się do mojej seksualności.

autor komentarza: Kornel
Dodano: 17.08
0
0

Zaskakujący ten sennik. Sen o czerwonych butach ma naprawdę interesujące znaczenia.

autor komentarza: Daria
Dodano: 28.01
1
0

Sen o czerwonych szpilkach na mega wysokim obcasie, w których jestem wyższa od swojego chłopaka. Wszystko to prawda. Mam bardzo wysokie wymagania wobec niego.

autor komentarza: Kinga Biega
Dodano: 4.03
1
0

Wasz sennik się sprawdził. Pół roku przed rozwodem moim i męża miałam sen o czerwonych, nowych butach, które się rozpruły.


x