senSen o czekoladzie

Znaczenie snu czekolada to przede wszystkim pokusa. W realnym życiu wabią Cię różni ludzie albo rzeczy. Sen o czekoladzie może też oznaczać, że posiadasz bardzo dużą siłę i dysponujesz dobrym zdrowiem. Według sennika czekolada może symbolizować tęsknotę za psychicznym, jak również fizycznym połączeniem się z ukochaną osobą, której przez dosyć długi czas nie widziałeś.

Jeżeli we śnie widzisz czekoladę, albo ją po prostu jesz, znaczy to, że cieszysz się niezwykle dobrym zdrowiem, które jeszcze przez długi czas nie bezie szwankować.

Delektować się czekoladą we śnie oznacza, że czekają Cię w najbliższym czasie bardzo przyjemne chwile.

Jeżeli jednak czekolada jest niesmaczna to symbolizuje to spory żal, który pojawia się w Twoim życiu przez te niespełnione plany i marzenia.

Pić czekoladę we śnie to zapowiedź znaczącej poprawy zdrowia, które mogło już od dłuższego czasu szwankować.

Sen o tym, że dostajesz czekoladę w prezencie wróży bardzo solidną przyjaźń, jak też dobre koleżeństwo o solidnych podstawach. To koleżeństwo na wiele lat, które trudno będzie w jakikolwiek sposób zburzyć.

Z kolei czekoladowe cukierki zapowiadają nowe, bardzo obiecujące znajomości. Poznasz zupełnie nowe osoby, które okażą się być niezwykle miłe i ciekawe. Pozostaną w Twoim życiu na długo.

Czekoladowe lody oznaczają, że w najbliższym czasie staniesz przed pewnym moralnym dylematem. Będziesz musiał go rozwiązać, jednak może to być w początkowej fazie dosyć trudne.

Czekoladę samemu robić zapowiada, że samodzielnie znajdziesz rozwiązanie swoich sporych problemów, poradzisz sobie z wszelkimi kłopotami bez pomocy innych ludzi. Wykażesz się niebywałą zaradnością oraz sprytem.


Skomentuj sen

autor komentarza: Sanderkazserka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 4.03
0
0

W ostatnim czasie snila mi sie wycieczka do pijalni czekolady z mojego gimnazjum, pilam pyszna czekolade w smaku jak milka. Dostalam 5 ze sprawdzianu z historii XD super sennik :D

autor komentarza:
Dodano: 11.01
0
0

Muszę się wam pochwalic w końcu schudłam - 8 kilogramow. Przewaliłam chyba cały polski internet żeby znalezc coś na odchudzanie i znalazłam. Wpiszcie sobie w google: xxally radzi jak szybko schudnac


x