senSen o czarnym psie

Sen o psie ostrzega przed niebezpieczeństwem. Nie zawsze starasz się zachowywać ostrożnie, co jest błędem. W niektórych sytuacjach powinieneś dwa razy się zastanowić zanim coś zrobisz.

Według sennika piec również symbolizuje przyjaźń. Jesteś gotowy poświęcić się dla kogoś, pragniesz także posiadać ukochaną osobę, której możesz zaufać. Znaczeniu snu czarny pies to zdrada ze strony ukochanej osoby albo bliskiego przyjaciela.

Jeśli sen często się powtarza, zwiastuje on niepowodzenie, klęski, zły los. Sen o czarnym psie jest więc ostrzeżeniem, ktoś do kogo mieliśmy dotychczas zaufanie może nas skrzywdzić, okazać się nielojalny. Agresywny czarny pies we śnie oznacza, że czekają Cię drobne kłopoty w pracy. Kiedy bawisz się z czarnym psem, pogodzisz dawno pokłócone osoby. Według sennika czarny pies na smyczy symbolizuje kogoś nieżyczliwego wśród pracowników. 

Szczekający czarny pies zwiastuje radość z obecnej sytuacji. Gdy czarny pies Cię ugryzł we śnie, Twoje problemy finansowe przyczynią się do awantur w domu. 

Znaczenie snu o czarnym psie to jednak niekiedy także spotkanie z przyjacielem i wierność bliskich osób. Nie należy więc tego symbolu odczytywać całkowicie negatywnie. Wściekły pies widziany we śnie to Twoje nieuzasadnione obawy i lęki. Gryzący pies to natomiast symbol obmawiania Cię za plecami.

 


Skomentuj sen

autor komentarza: ala
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 5.03
0
0

sen o czarnym psie mialam - interpretacja w punkt


x