pożar samochodu Sennik seks z byłym Wypadsjace ptaszek

senSen o cierpiącym psie

 Często mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel dla człowieka. Można się spierać, ale z całą pewnością zwolennicy tego poglądu przeważają nad przeciwnikami. Według senników symbolizuje on towarzysza, oddanie, wierność, autentyczność, bezpieczeństwo, a negatywnym znaczeniu także zwierzęce instynkty, bezwzględność, strach, zdradę oraz kłamstwo. Rana we śnie jest przejawem naszych bolączek, smutków, bezradności, a nawet złych doświadczeń, o których nie chcielibyśmy pamiętać, a które wywarły wpływ na to, jakimi obecnie jesteśmy osobami. Jak więc odczytywać sen o czworonogu, który jest ranny?

 

 


Szczegółowe znaczenie snu:

 

  • Jeżeli śnisz o takim czworonogu, miej na uwadze to, że taki pies zawsze symbolizuje bliską dla Ciebie urażoną osobę, którą może być ktoś z rodziny, ktoś z zewnątrz albo Twoja druga połówka.
  • Zraniony pies jako przedmiot marzeń sennych ma swój odpowiednik w Twoim życiu w postaci bliskiego, którego ranisz, czasami nawet niechcący. Warto rozważyć zmianę nastawienia w stosunku do tej osoby, ponieważ dalsze ranienie jej może źle wpłynąć na tą relację.
  • Zgodnie z drugim znaczeniem zraniony pies oznacza Twojego bliskiego, którą ktoś dotyka swoim słowami albo też działaniami i w efekcie czuje się ona zraniona. Zachowaj się jak dobry przyjaciel, wyciągnij z niego, to co go dręczy i okaż mu wsparcie.
  • Zraniony milczący pies we śnie jest przejawem tego, że Twój przyjaciel nie okazuje po sobie przygnębienia oraz tego, że przeżywa jakieś trudności.
  • Zraniony pies, który jest agresywny we śnie symbolizuje to, że Twój przyjaciel jest rozwścieczony z Twojego powodu i ma do Ciebie obecnie urazę.

Skomentuj sen

autor komentarza: Fred16
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 24.01
0
0

Dokładnie, kiedy przyśnił mi się zraniony pies, postanowiłem porozmawiać z przyjacielem bo od dawna wydawało mi się, że chodzi przygnębiony. Sennik nie mylił się.


x