senSen o ciepłym obuwiu

Prawdziwa jest opinia, że buty noszone przez daną osobę dostarczają wiedzy o jej osobowości. Według senników stanowią odwzorowanie naszej obecnej sytuacji w społeczeństwie, na którą oddziałują takie elementy jak poczucie własnej wartości, osobiste zdolności, kontakty z innymi ludźmi, posiadany majątek, sytuacja finansowa oraz wykonywany zawód. Zima zaś to symbol, który może zawierać odniesienia do naszego stanu zdrowia, emocji, relacji z otoczeniem czy życia zawodowego. Nie jest łatwo powiedzieć, co w danym przypadku oznacza motyw zimowych butów, ponieważ każdy sen o nich może mieć inny kontekst.
 
 
  
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Zimowe buty we śnie przepowiadają, że spotkają Cię jakieś trudności życiowe.
  • Jeżeli śni Ci się, że nosisz zimowe obuwie, nie oznacza to niczego dobrego dla Ciebie. Ktoś bardzo ważny w Twoim życiu umrze. Inna interpretacja przekazuje, że należy być realistą i obserwować rzeczywistość zamiast uciekania w świat marzeń.
  • Masz przed sobą dobre widoki na przyszłość z powodu polepszenia relacji z otoczeniem bądź poprawy swojej sytuacji finansowej, jeżeli śnisz o nowym obuwiu zimowym.
  • Sen o starym obuwiu zimowym nie ma pozytywnego przekazu: niebawem dotknie Cię jakaś choroba i Twoje życie skomplikuje się w wyniku innych problemów.
  • Bez wątpienia chcesz zerwać ze swoim partnerem albo partnerką, jeśli we śnie decydujesz się na zakup obuwia zimowego. Oglądanie takich butów oznacza, że bardzo poważnie o tym myślisz, ale nie masz jeszcze pewności co do tej decyzji.

Skomentuj sen


x