pożar samochodu Sennik seks z byłym Penis Sen o mnie

senSen o ciąży

Sen o ciąży to bardzo często zapowiedź nowych planów, które urzeczywistnione zostaną w niedalekiej przyszłości. Trzeba również pamiętać o tym, że znaczenie snu o ciąży nie musi być zawsze dokładnie interpretowane. Sen o ciąży może być bowiem oznaką tego, że bardzo intensywnie o niej myślisz. Może on więc pojawić się kiedy jesteś w ciąży, kiedy bardzo pragniesz dziecka, albo wprost przeciwnie, kiedy ciąży absolutnie nie chce i boisz się jej.

 

Według sennika jednak inne znaczenie ma bycie w ciąży szczęśliwej i zdrowej, a inne ma znaczenie ciąża zagrożona. Zagrożona ciąża bowiem to jednak złe wieści.

 

Podobnie jest z porodem. Sam poród we śnie to bardzo dobry znak. Jest to symbol oczyszczenia i zapowiedzi zupełnie nowych wyzwań w życiu. Według wielu interpretacji to także zapowiedź rozwiązania ważnych spraw. Zapowiedzią szczęścia jest przede wszystkim widziany we śnie poród chłopca. Poród we śnie to znak nowych wyzwań i planów, natomiast poronienie to kłótnie i problemy w rodzinie.

 

Widzieć we śnie ciężarną kobietę to znak, że już niedługo poprawią się nasze warunki materialne, albo dopisze nam szczęście w interesach.

 

Jeżeli jednak o ciąży śni młoda kobieta, jest to zapowiedzią, że w najbliższym czasie wybuchnie jakiś skandal z jej osobą w roli głównej.

 

Sen, w którym mamy ciążę z komplikacjami oznacza, że zmagasz się z jakimś problemem, ale nie poradzisz sobie z nim samodzielnie. Potrzebujesz wsparcia przyjaciół albo rodziny.

 


Skomentuj sen


x