pożar samochodu Sennik seks z byłym Pająk lorem

senSen o ciąży swojego dziecka

Ciąża córki w naszych marzeniach sennych jest dobrym symbolem. Zwiastuje pojawienie się bardzo dobrych wieści, które przyniosą w naszej rodzinie olbrzymie szczęście. Czytanie senników uczy nas, że interpretacja snu o córce zależy od tego, czy posiadamy córkę w realnym świecie. Jeśli nie, to sen o córce mówi nam o nadejściu czasu na wykorzystanie jakiś nowych możliwości. Posiadanie w realnym świecie córki daje inne interpretacje. Na przykład smutna córka w naszym śnie zwiastuje chorobę w najbliższej rodzinie. Szczęśliwa córka zapowiada radosne chwile. Córka wychudzona to znak, ze powinniśmy żyć mniej rozrzutnie. Jeśli we śnie usłyszymy krzyk córki, strzeżmy się fałszywych ludzi.

Jeżeli nocą śnisz o ciąży, to zawsze traktuj to jak symbol czegoś nowego, przejście pomiędzy dwoma różnymi etapami w twoim życiu. Często odczytuje się sen o ciąży jako konieczność sprawdzenia się w zupełnie nowej dla siebie roli. Nie wolno ci jednak się jej obawiać. Jeżeli przyśniła się nam ciąża bliźniacza, oczekujmy osiągnięcia nawet zdwojonych korzyści wynikłych z nowej dla nas sytuacji. Ciąża bliźniacza bywa też interpretowana jako bezpieczeństwo w biznesie, swoiste zadowolenie z życia. Jeśli śnimy o innej kobiecie w ciąży, w niedługim czasie czeka na nas przypływ gotówki.

Jeżeli podczas snu rodzimy, zazwyczaj jest to symbolem uwolnienie się od wszelakich trosk i osiągnięcie korzyści. Jeśli jednak wyśniłaś bolesny i własny poród, oczekuj jakiejś choroby. Ciężki poród to zły omen, interpretowany zazwyczaj jako symbol nieszczęśliwego małżeństwa. Jeśli w naszym śnie wystąpił martwy płód, to czeka nas żałoba. Gdy śniąc obecni jesteśmy przy porodzie szczęśliwym, oczekujmy sporego szczęścia i radości. Nieszczęśliwy poród jednak jest zwiastunem czasu smutku i bólu.

Jeżeli śniąc spoglądamy na poród, jest to znakiem odciążania i oczyszczania organizmu. Gdy śniąc mamy bliźniaki, oczekujemy dobrych wiadomości. Jeżeli jednak rodzimy bliźnięta we śnie, to odczytujemy to jako powrót do zdrowia psychicznego i fizycznego. Ciąża z komplikacjami mówi nam o problemach osoby śniącej. Te problemy rozwiązywane będą jedynie przy pomocy znajomych. Jeżeli śnimy o narodzinach chłopca, oczekujemy szczęścia w interesach. Gdy natomiast śnimy o narodzinach dziewczynki, bądźmy gotowi na bolesne doświadczanie. Jeśli we śnie jesteśmy świadkami cudzego porodu, to w nieuczciwy sposób posiądziemy majątek.

Skomentuj sen


x