senSen o ciąży córki

Sen, w którym okazuje się, że nasza córka jest w ciąży, zwiastuje bardzo dobre nowiny, które już niedługo sprawią, ze w twojej rodzinie zapanuje szczęście.
 
Ogólnie sen o córce należy interpretować w zależności od tego, czy posiadamy córkę w prawdziwym życiu. Jeśli nie, to taki sen może być symbolem nadejścia czasu na wykorzystanie nowych możliwości. Jeżeli w realnym życiu mamy córkę i śnimy o niej szczęśliwej, jest to zapowiedzią wielu radosnych chwil. Smutna córka to poważna choroba w najbliższej rodzinie. Jeśli widzisz wychudzoną córkę, musisz żyć bardziej oszczędnie, a krzyk twojej córki podczas snu ostrzega przed fałszywymi ludźmi.

Ogólnie ciąża obecna w naszych snach zazwyczaj symbolizuje coś zupełnie nowego, często przejście pomiędzy różnymi etapami naszego życia. Czasami odczytuje się to jako konieczność odnalezienia się w zupełnie nowej roli, jednak nie powinniśmy się jej obawiać. Gdy przyśniła się nam ciąża bliźniacza, to możemy oczekiwać osiągnięcia podwójnych korzyści z wyniknięcia nowej sytuacji. Niektóre senniki ciążę bliźniaczą interpretują jako bezpieczeństwo w biznesie, zadowolenie z życia. Jeżeli śnimy o innej ciężarnej kobiecie, to w niedługim czasie powinniśmy doświadczyć sporego przypływu gotówki.

Jeżeli śniąc jesteśmy w ciąży i właśnie rodzimy, to uwolnimy się od trosk i osiągniemy jakieś korzyści. Gdy jednak wyśnimy własny i bolesny poród, będzie on symbolizował nadejście choroby. Ciężki poród natomiast symbolizuje nieszczęśliwe małżeństwo. Sen o martwym płodzie zwiastuje żałobę. Będąc uczestnikiem szczęśliwego porodu nastaw się na radość i wielkie szczęście. Gdy jednak podczas snu jesteś świadkiem nieszczęśliwego porodu, to czeka cię ból i smutek.

Spoglądanie na poród we śnie odczytujemy jako odciążenie i oczyszczenie organizmu. Gdy w naszym śnie mamy bliźniaki, czekają nas jakieś dobre wiadomości. Jeżeli podczas snu urodziliśmy bliźnięta, powinno to oznaczać powrót do zdrowia psychicznego i fizycznego. Z kolei sen o ciąży z komplikacjami nawiązuje do problemów osoby śniącej, które uda się rozwiązać jedynie z pomocą znajomych. Jeżeli śnimy o narodzinach chłopca, to czeka nas szczęście w interesach. Narodziny dziewczyny natomiast symbolizują jakieś bolesne doświadczenie. Będąc świadkami cudzego porodu we śnie, spodziewajmy się nieuczciwego zdobycia majątku.

Skomentuj sen

autor komentarza: Benia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 16.09
0
0

Bardzo interesujące znaczenia snu.Super sennik.

autor komentarza: Bożenka
Dodano: 15.09
0
0

Miałam sen o ciąży mojej córki. Bardzo ucieszyłabym się, gdyby tak było w prawdziwym życiu.

autor komentarza: Anna
Dodano: 17.08
0
0

Sen o ciąży córki ma dobre znaczenia. Bardzo pozytywne wieści. Polecam interpretacje snów w tym senniku.

autor komentarza: Regina
Dodano: 14.08
0
0

Miałam sen o ciąży córki, bałam się, że to może oznaczać coś złego ale na szczęście wyczytuję same dobre wieści.

autor komentarza: Olga
Dodano: 11.08
0
0

Sen o ciąży córki przyśnił mi się zeszłej nocy. Był dość absurdalny bo tak naprawdę nie jestem jeszcze nawet mężatką. Wpadłam sprawdzić znaczenie snu bo był taki nietypowy i okazuje się, że to tylko dobry zwiastun nadchodzącej przyszłości.


x