Inne nazwy snu:

chmury sennik, chmury burzowe, sen o obłokach

Płynące po niebie chmury dla wielu ludzi są powodem do zadumy, przywołują wspomnienia, skłaniają do refleksji nad własnym postępowaniem. Co mówi więc sen, w którym głównym tematem są chmury? Sen o chmurach posiada wiele interpretacji w zależności od tego, jakiego typu chmury pojawiają się w tym śnie.
senSen o chmurach

  • Dobrym zwiastunem są lekkie, jasne chmurki, które są zapowiedzią dobrego czasu w życiu, sugerują poprawę życia, powrót do stabilizacji, jeśli ta równowaga została przez jakieś wydarzenie zakłócona. Jasne, delikatne chmury zapowiadają czas radości i pozytywnych wydarzeń, w tym czas wesołego odpoczynku. Jest to też dobry czas na realizację zamierzonych planów, które będą mieć pozytywne zakończenie, wpłyną w znaczny sposób na życie śniącej osoby.
  • Sen, w którym śniąca osoba spaceruje wśród chmur, to oznaka, że poradzi sobie z wieloma rzeczami, będzie w stanie kontrolować i panować nad wieloma sytuacjami. Gdy śniący widzi, że chmury przesuwają się po niebie, to oznacza że śniący ma kontrolę nad wieloma sytuacjami, potrafi nad nimi panować. Pojawienie się żółtych chmur to przestroga przed problemami, a szczególnie przed nietrafionymi interesami, które mogą spowodować znaczne uszczuplenie finansów.
  • Ciekawą interpretację mają również chmury widziane podczas sztormu, ostrzegają one, że pewna sytuacja może wymknąć się spod kontroli i przynieść straty.

Skomentuj sen

autor komentarza: Robert
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 11.05
0
0

Miałem sen, że wraz z moją dziewczyną leżeliśmy sobie na łące i oglądaliśmy chmury. Takie sny to ja mogę mieć codziennie... :)

autor komentarza: Nadia
Dodano: 19.11
0
0

Świetna zapowiedź. Czekam na jej spełnienie. Polecam sennik.

autor komentarza: Patryk
Dodano: 22.09
0
0

Moją uwagę zwróciły chmury podczas sztormu na morzu. Teraz już wiem, że było to dla mnie ostrzeżeniem.

autor komentarza: Benia
Dodano: 16.09
0
0

Miałam sen o pięknych białych chmurach, który przyniósł mi pozytywne skutki.Świetny sennik.

autor komentarza: Lidia
Dodano: 17.08
0
0

Sen o chmurach przywołuje miłe chwile i kojarzy się z czymś przyjemnym. Znaczenie snu również jest pozytywne.

autor komentarza: Izabella
Dodano: 11.08
0
0

W moim śnie o chmurach pojawiły się lekkie, jasne obłoczki. Od początku miałam wrażenie, że znaczenie tego snu jest pozytywne i nie myliłam się. Polecam ten sennik!

autor komentarza: Arnold
Dodano: 7.01
0
0

Miałem sen w którym leżałem na łące patrząc w cudowne niebo. W moim życiu w końcu zaczęło się wszystko układać. Fajne interpretacje.

autor komentarza: Jagoda
Dodano: 19.11
0
0

Czy kształt chmur w śnie ma znaczenie? Jeżeli tak to proszę napisać jakie. Z góry dzięki za pomoc.

autor komentarza: buła
Dodano: 4.03
0
0

Rok temu śniły mi się piękne chmury kłębiaste bralem je na przyrodzie z klasa chyba przez to ale przeczytalem tu ze niby szczesliwe chwile mnie czekaja;d dostalem 5 ze sprawdzianu z tego dzialu beka XDDDDDDDD

autor komentarza: ~Jakub
Dodano: 13.11
0
0

Jasne, lekkie chmurki są bardzo częste w moich snach. Zawsze w życiu miałem mało problemów, więc jeśli nie zaczną się pojawiać czarne chmury to będzie tak cały czas.

autor komentarza: ~Inga
Dodano: 18.10
0
0

Kolorowe chmury mogą oznaczać coś innego?


x