senSen o byłym chłopaku

Sen o byłym chłopaku jest wyrazem tęsknoty za nim i ciągle żywych uczuć, jakie między Wami były. Znaczenie snu były chłopak to również pochopność decyzji o końcu związku. Być może należało o niego walczyć, ale jest już za późno na takie rozważania. Poza tym według sennika były chłopak we śnie nie odnosi się tylko do sfery miłosnej. Może on oznaczać niedokończone sprawy w Twoim życiu, które tylko wywołują w nim chaos.

Jeśli śni Ci się były chłopak z nową dziewczyna, prawdopodobnie on już pogodził się ze stratą i zaczął wszystko od nowa. Ty też powinnaś. Były chłopak, który Cię przytula oznacza, że ciągle wspominasz wspólnie spędzone chwile. Kiedy we śnie chce on do Ciebie wrócić, nie potrafisz się pogodzić z końcem związku. Jeśli były chłopak z Tobą rozmawia, łączy Was jeszcze jakaś niedokończona sprawa, która wymaga jak najszybszego załatwienia. Pocałunek z byłym chłopakiem wyraża Twoją potrzebę czułości. Kiedy się z nim kłócisz, czujesz nadal wielki żal po rozstaniu. Zemsta na złym chłopaku oznacza, że kierujesz się rzeczywiście chęcią wyrządzenia mu przykrości. Jednak tylko Ciebie takie uczucie będzie wykańczać, więc najwyższy czas mu wybaczyć i iść dalej.

Skomentuj sen

autor komentarza: Aneta
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 4.05
0
0

Jakiś czas temu rozstałam się z moim chłopakiem. Wczoraj mi się przyśniło, że widziałam go jak szedł z inną kobietą do kina. Może rzeczywiście powinnam o nim zapomnieć i zacząć od nowa, tak jak mówi o tym sennik...

autor komentarza: Ada
Dodano: 3.05
0
0

Śnił mi się były chłopak, który chciał znowu ze mną być.

autor komentarza: Kamila
Dodano: 17.02
0
0

Często śni mi się mój były chłopak Łukasz, chociaż od kilku lat jestem w szczęśliwym związku.

autor komentarza: Dominika
Dodano: 15.02
0
0

Przyśnił mi się mój były chłopak, o którym jak się okazuje nie umiem zapomnieć.

autor komentarza: Izzi
Dodano: 26.11
0
0

No ja niestety jeszcze nie mogę się pogodzić z rozstaniem i pewnie dlatego tak często śni mi się mój były. Ostatnio we śnie widziałam go z inną dziewczyną...Przykre ;(

autor komentarza: Anna
Dodano: 15.09
0
0

Sen o byłym chłopaku faktycznie może dotyczyć tęsknoty za nim... Mam nadzieję, że przestanie mi się wreszcie śnić.

autor komentarza: Pati
Dodano: 5.08
0
0

Ciężko mi się pogodzić z naszym rozstaniem chociaż minęło już bardzo dużo czasu. To prawda, że we śnie wszystko wydaje się takie piękne jakby on chciał powrotu. Niestety to nie realne. Sennik jak zwykle jest bardzo pomocny.

autor komentarza: Monika
Dodano: 7.01
1
0

Miałam sen w którym odwiedził mnie były chłopak. Bardzo za nim tęsknie.

autor komentarza: Karolina
Dodano: 1.03
0
0

Zgadza się w 100% . Śniła mi się kłótnia z moim byłym chłopakiem. Nie jesteśmy już ze sobą ponad półtora roku ale nadal czuję do niego wielki żal.

autor komentarza: ~Karina28
Dodano: 25.05
0
0

Zemsta na byłym chłopaku i odpłaceniu się w ten sam sposób to był jeden z najprzyjemniejszych snów.. Faktycznie chciałabym żeby został skrzywdzony tak jak ja zostałam przez niego..


x