Inne nazwy snu:

sen o obuwiu zimowym, sen o noszeniu zimowych butów

Można powiedzieć, że buty stanowią nośnik informacji o charakterze noszącego je człowieka. Pojawiające się we śnie oddają nasze aktualne położenie na przeróżnych płaszczyznach życia, między innymi majątkowej, zawodowej, finansowej, jak również wiele mówią o uzdolnieniach, kontaktach społecznych oraz o poczuciu własnej wartości.
senSen o butach zimowych

 Zima zaś ma szeroki zakres znaczeniowy związany z Twoim stanem zdrowotnym i emocjonalnym, stosunkami międzyludzkimi, pracą. Najogólniej rzecz ujmując, sny o butach zimowych mają różnorodną symbolikę, więc należy patrzeć szerzej na ten motyw.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Najogólniej rzecz ujmując, buty zimowe we śnie zapowiadają, że w Twoim życiu pojawią się jakieś trudności.
  • Noszenie butów zimowych we śnie zapowiada odejście bliskiej Ci osoby. Można przyjmować także inne znaczenie, które mówi o tym, że należy zaprzestać życia z głową w chmurach i skupić się na tym, co znajduje się wokół Ciebie.
  • Nowe buty zimowe widziane we śnie zapowiadają, że poprawi się coś w Twoim życiu. Być może będzie to sytuacja finansowa albo też jakaś relacja.
  • Stare buty zimowe we śnie symbolizują kłopoty i choroby.
  • Oglądanie obuwia zimowego oznacza, że najprawdopodobniej jesteś o krok od zakończenia swojego obecnego związku. Jeżeli natomiast kupujesz je we śnie, świadczy to o tym, że przygotowujesz się do rozstania.

Skomentuj sen

autor komentarza: Asia
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 26.11
0
0

Tuż przed śmiercią mojej babci przyśniło mi się, że chodziłam latem w moich ulubionych zimowych butach. Interpretacja trafna w moim przypadku...

autor komentarza: Zara
Dodano: 18.08
0
0

Miałam dziś sen, że chodziłam po plaży i bardzo przeszkadzały mi buty, gdy spojrzałam na nie okazało się, że są to zimowe buty. Wiedziałam, że trzeba tu sprawdzić co to oznacza i mam swoją odpowiedź.

autor komentarza: Witek
Dodano: 5.08
1
0

Wcześniej nie przypuszczałem, że każdy rodzaj butów we śnie może mieć swoją interpretację.. Zwrócę większą uwagę na to w jakim obuwiu widzę siebie w moich snach.


x