Inne nazwy snu:

brudne buty, zniszczone buty, sen o noszeniu zniszczonych butów

Buty symbolizują Twoją pozycję, którą zajmujesz obecnie w społeczeństwie. Według senników błoto można rozpatrywać w wielu kontekstach. W pierwszym znaczeniu utożsamia się go z brudem moralnym bądź duchowym. Oznacza różne trudności, z którymi musimy codziennie się mierzyć. Co zaskakujące, może oznaczać oczyszczenia.
senSen o butach w błocie

Najczęściej jednak błoto kojarzy się z czymś nieczystym- przykładowo stanowi ono symbol żądz i pragnień odnoszących się do relacji damsko-męskich, życia intymnego i innych relacji międzyludzkich, symbol chęci wzbogacenia się w nie do końca uczciwy sposób, symbol bezwzględnego dążenia do celu, jak również symbol strachu i wewnętrznego niepokoju. Znaczenie snu o butach w błocie bywa zróżnicowane, ale w każdym przypadku nie posiada pozytywnej interpretacji.
 
Szczegółowe znaczenie snu:
  • Ogólnie ten motyw senny oznacza, że popadniesz w niełaskę. Odnalezienie błota na Twoich butach to źle postrzegany znak. Sugeruje, że przyjaciele bądź rodzina wkrótce zwrócą się przeciwko Tobie i spotka Cię chłodne traktowanie z ich strony. Jednakże, prawdopodobnie nie jesteś do końca niewinna czy niewinny w tej sprawie. Ten symbol oznacza, że przyczynami wrogiego nastawienia są Twoje bezmyślne, niegrzeczne komentarze oraz brak taktu.
  • Ubłocone obuwie oznacza również, że zostaniesz osądzona bądź osądzony.
  • Inna interpretacja mówi o możliwości pojawienia się przeszkód na Twojej drodze do sukcesu. Ktoś bądź coś pokrzyżuje Ci plany i opóźni ich realizację.
  • Pokryte błotem buty wskazują na to, że masz za sobą ciężkie czasy.

Skomentuj sen

autor komentarza: Ilonka
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 26.11
0
0

W moich snach też często pojawiają się ubłocone buty. Interpretacja nie napawa optymizmem...

autor komentarza: ...
Dodano: 18.08
0
0

Czytam interpretacje moich snów już od dawna, ale od dwóch tygodni trafiam ciągle na tą samą wróżbę: ktoś mnie osądzi/będę osądzona niesprawiedliwe itd. Obawiam się, że to może być coś ciężkiego do przeżycia dla mnie.

autor komentarza: Kamila
Dodano: 14.08
0
0

Miałam taki sen, gdzie wszystkie moje buty były ubłocone, mam nadzieję, że oznacza to iż te złe czasy już są mną. Fajne senniki.


x