senSen o butach nie do pary

Właściwe jest twierdzenie, że buty wyrażają charakter noszącego go człowieka. Jako motyw senny określają Twoją aktualną sytuację w społeczeństwie, zaś obuwie nie pary można różnie tłumaczyć.
 
 
 
Szczegółowe znaczenie snu:
 
  • Wszystko wskazuje na to, że wątpisz w sens własnych działań i planów. Tym bardziej, jeżeli masz o sen o butach nie do pary. Braku Ci stuprocentowej pewności czy to, do czego obecnie zmierzasz w życiu, pozostaje w zgodzie z Twoim wewnętrznym „ja”.
  • Uważaj, jeżeli widzisz we śnie obuwie nie do pary. Ma to związek z cudzołóstwem.
  • Jeżeli śnisz o takim obuwiu, oznacza to, że Twoje chęci i plany mają się nijak do tego, co obecnie robisz ze swoim życiem. Nie przestrzegasz zasad, które miały Ci ułatwić realizację upragnionego celu.
  • Sen o butach nie do pary oznacza, że prawdopodobnie Twoje podejście do załatwiania pewnych spraw jest zbyt szybkie i niesolidne, przez co zdarza się, że nie wszystko przebiega po Twojej myśli.
  • Sen, w którym to widzimy dwa niepasujące do siebie buty, wskazuje, że podążasz w nieodpowiednim kierunku w życiu. Aby osiągnąć to, czego chcesz, należy ponownie przemyśleć swoje zachowanie. Jeżeli tego nie zrobisz, uczynisz swoją drogę do celu długą, ciężką i wyboistą.
  • Sen o chodzeniu w butach nie do pary może odzwierciedlać trudności z przystosowaniem się do nowych okoliczności w Twoim życiu.

Skomentuj sen

autor komentarza: Joanna
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 17.02
0
0

Ten sen pokazał mi wiele.

autor komentarza: Paweł
Dodano: 30.11
0
0

No raczej coś tu jest nie tak...zarówno we śnie jak i w życiu.

autor komentarza: Renata
Dodano: 18.08
0
0

Raz do pracy ubrałam buty nie do pary. Całkiem różne ale tak się spieszyłam, że tego nie zauważyłam. Nikt nie zwrócił mi uwagi, bo siedziałam za biurkiem ale często śni mi się ta sytuacja, że jednak ktoś zauważa różnice i całe biuro się ze mnie śmieje.

autor komentarza: Wiolka
Dodano: 12.08
0
0

Podczas drogi do pracy zobaczyłam, że mam założone dwa różne buty. Ogarnął mnie wielki stres, dlatego, że nie wiedziałam co zrobić. Bardzo ciekawa interpretacja snu o butach nie do pary.

autor komentarza: Marcin
Dodano: 4.08
0
0

Zdarzył mi się taki dziwny sen o dwóch różnych butach. To dość dziwne, a jednak i taki sen ma znaczenie. Ostatnio nie byłem pewny czy wybrana przeze mnie droga rozwoju jest właściwa. Teraz muszę jeszcze raz przemyśleć czego od siebie oczekuję i jak mam się zachowywać aby to osiągnąć.


x